Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ertelmezzem a volt baratom jelzeseit?

Figyelt kérdés
sziasztok, 20 eves lany vagyok. egy eve volt egy harom honapos kapcsolatom, az utolso honapban kulfoldon tartozkodtam. haza tertem elott rovid idovel mar nem jelentkezett. kesobb kiderult, hogy mialatt nem voltam itthon o kibekult a volt baratnojevel. en nem kerestem a tarsasagat, de o a mai napig azt teszi, erdeklodik a baratnomtol rolam, heti rendszeresseggel nezi a hi5-on a kepeimet, koruzeneteket kuldd, ahol a cimzett furcsa modon csak en vagyok. szerintetek miert teszi? elore is koszonom a valaszokat!
2009. szept. 15. 04:14
 1/3 anonim ***** válasza:
mert fúrja az oldalát, mit lépsz rá. 10 hónapja szakítottam a volt barátnőmmel. Azóta folyamatosan les minket (A mostani barátnőmet és engem) mindenféle közösségi oldalakon. Elfordította a "barátainkat" tőlünk, és minden képet lemásol rólunk, amit mi felteszünk ide-oda. Egyszerű a képlet, ne foglalkozz vele. Ő volt az, aki a hátad mögött felmelegítette a kapcsolatát az exével. Te egy ilyen után belevágnál mégegyszer? én törölném az ismerőseim közül is. így nemfog tudni körlevelet írogatni.
2009. szept. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A másik ember lelke feneketlen kút. Úgysem látsz le az aljára soha. Téged érdekel még az illető? Mert ha nem, nem kell tenned semmit. Még értelmezned sem kell. Ezt teszi, mert valami erre készteti. Őt. Téged nem kell, hogy bármire késztessen. Nekem gyanús, hogy Te is érdeklődsz iránta. Különben nem érdekelne az sem, mit miért tesz? ;)
2009. szept. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
11:32nek-en nem erdeklodok utana csak az az igazsag, hogy meg mindig zavar az erdeklodese, mert meg nem kozombos zsamomra! a lepeseivel o nehezebbe teszi a felejtest!
2009. szept. 15. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!