Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan értelmezzem a jelzéseit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értelmezzem a jelzéseit?

Figyelt kérdés

Heló, hosszú lesz, nem is tudom mit írjak...

17/f még nem volt barátnőm , kicsit félénkebb fajta vagyok, nem az a típus aki csak úgy felszed bárkit bárhol.

Van egy lány ismerősöm, nem olyan , mint amilyennek először képzeltem és ezért meg is tetszett ,de nagyon, idősebb nálam úgy másfél évvel együtt szoktunk bulizgatni, sokat beszélgetünk a bulikban (kiöntötte a lelkét), nagyon szépen mosolyog, oda vagyok a szeme csillogásáért is.

Csak azonban szinte minden barátja fiú, folyton fiúk veszik körül, nem egészen tudom hova tegyem magam, pofára esni meg nem szeretnék se tönkretenni azt ami eddig megvan.

bocs ha összefüggéstelen a szöveg, nehéz megfogalmazni a dolgokat


2011. jún. 9. 16:50
 1/4 A kérdező kommentje:
bocsánat, azt kifejeltettem ,hogy mindig a vezetéknevemen szólít
2011. jún. 9. 16:56
 2/4 anonim ***** válasza:
És miben kezel téged másképp mint a többi fiú barátját?
2011. jún. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lord Sad and Bad ***** válasza:
A fenti jelekből, a jóbarát kategóriába esélyes vagy.
2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha drasztikusabban akarunk fogalmazni, akkor a lelki szemetesláda kategóriát is említhetjük.
2011. jún. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!