Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenfajta törődésre gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenfajta törődésre gondol az a lány, aki azt mondja "egy férfi hordozzon a tenyerén", mit vár el?

Figyelt kérdés
2013. márc. 14. 00:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
"Nyald ki a valegát"
2013. márc. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ehhez már testépítőnek kell lennie ahhoz a férfinak hogy a tenyerén tudja hordozni a nőt
2013. márc. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az is "tenyerén hordozás" lenne, ha este mikor hazajön a munkából nem a gépet kapcsolná be,hanem leülnénk együtt,meginnánk egy kávét,vagy teát,vagy akár egy pohár bort,beszélgetnénk,tv-t néznék. Ha kedves lenne, értékelné,hogy mire hazajön főzve van,mosva van,másnapra uzsonnája van,semmire nem kell gondja legyen,és ha át tudna ölelni,simogatni,ha megcsókolna akkor is ha nem szexelünk. Persze jó az,ha egy nőnek van arra lehetősége,hogy megvegyen magának egy újabb körömlakkot,vagy egy pulóvert,de ezt én általában a saját pénzemből intézem,ha éppen azt már elköltöttem a csekkre,háztartásra és mondjuk elszakadt az övem és kell helyette másik,nyilván megkérem a párom,hogy vegyük meg,de szerintem nem ez a tenyerén hordozás. ez maximum segítség. Én akkor mondanám el a páromról,hogy a tenyerén hordoz,ha tudná,hogy mi van velem,hogy mit érzek és foglalkozna is ezzel,és emellett kedves lenne és törődne velem. Nem a pénz számít. Hiába van valakinek pénze,ha mellette boldogtalan.. 22L
2013. márc. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azt amit ha megadsz neki egyszer azonnal senkinek nez es kidobja a segged a hora :)
2013. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%

az ilyet kerüld el

ezek a fajta nők majd egyszer arra ébrednek, hogy 50 évesek, és egyedül egy panelben élnek,mert kihasználtak mindenkit az életben.

2013. márc. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tolts vele egy kis idot, ha szuksege van egy kis torodesre, akkor olelgesd meg, csokold meg, ne csak szexualis segedeszkozkent tekints ra, figyelj arra, hogy neki is jo legyen az agyban. Szerintem ezt jelenti.
2013. márc. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves 15-ös,azért fogunk egyedül élni mert törődésre,szeretetre vágyunk,pénz helyett? Ma már csak az a menő,ha szülinapunkra szilikont kapunk meg kocsit és cserébe csak sz@pni kell?
2013. márc. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!