Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves lány és 29 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lány és 29 éves férfi. Szerintetek normális korkülönbség?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 16:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2013. márc. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Én nekem ezzel nincs semmibajom. Az igaz hogy egy lány 19 évesen még rohadtul nem felnőtt, csak papíron, de ha elég komolyan gondolkozik már, akkor jobban engednék neki természetesen, de még odafigyelnék rá nagyon.
2013. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
igen teljesen normális 20/L
2013. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátom 33 volt, a barátnője 20, azóta eltelt újabb

20 év, férj-feleség + gyerek lett a történet vége.

Minden a 2 félen múlik.

2013. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

nem a legideálisabb, de működhet


van egy kis képlet:

idősebb fél éveinek száma osztva kettővel + 7 = ennyinek kell lennie minimum a fiatalabbnak, ahhoz hogy ne legyen nagyon kirívó a szituáció

2013. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
A korkülönbség lazán belefér, de hogy a gondolkodásközti...csak abból indulok ki, hogy felteszel itt ilyen kérdést. Fel sem kellene ennek merülnie benned. De ha Téged zavar, vagy elgondolkoztat, akkor ott már baj van.
2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%

ha nagy a korkülönbség ált két variáció van , a fiatalabb idősödik v az idősebb fiatalodik

ez még működhet, de én nem szeretem ha a férfi idősebb N

2013. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az érintett fél, hanem a legjobb barátnőm meg a párja. Látom amúgy, hogy mennyire jól elvannak, öröm rájuk nézni, hogy mennyire megértik egymást, meg őket egyáltalán nem zavarja a kor, mindig mondja is a barátnőm, hogy kb. soha eszébe sem jut, hogy mennyi köztük a korkülönbség. De nekem akkor is fura, mondjuk magamból indulok lehet ki, hogy nekem max 1-2 évvel idősebb pasijaim voltak mindig. Csak kíváncsi voltam mások véleményére.
2013. márc. 8. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2013. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 voltam mikor megismerkedtem az akkor 29 éves párommal. Ma már 33 vagyok, három gyönyörű gyermekünk van és boldog házasságban élünk. Szóval szerintem teljesen korrekt a 10 év korkülönbség!:)
2013. márc. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!