Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi volt?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre irok-e, de ez tűnt a legközelebbhez. Szombaton, ott aludtam a legjobb barátomnál, ugy volt, hogy a húgával fogok aludni, de eljött hozzá a legjobb barátnője, aki másik városban lakik. igy ő aludt vele. Én meg a legjobb barátommal. Ha eddig nem irtam le világosan, ő fiú én lány vagyok. Nem történt semmi olyan köztünk, de összebújtunk, és reggel amikor felébredtünk, ő elkezdte simogtani a vállam, a nyakam, szagolgatni a hajam, puszilgatni, és szépeket is mondott, meg olyat a ha felkelek megfog büntetni.

Ő tisztában van vele, hogy én könnyen bele tudnék szeretni, sőt azóta ki se tudom verni a fejemből. Ő miért csinálta ezt? Teljesen úgy viselkedett mint aki szerelemes, meg mint aki többet akar? Ez előtt állandoan azt mondta, hogy ő nem szeret lánnyal aludni, reggelre meg azt mondta, nem is tudta, hogy ő ennyire bújos és hogy ennyire jó lehet? Most játszik velem? A véleményetekre lennék kiváncsi.



2013. márc. 13. 12:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és most először aludtam vele, sőt elöször olyan sráccal akivel nem járok, normális, hogy akkor magához huzott? Mert ő kezdeményezte az összebújást is. És teljesn ugy viselkedett mint aki be van kicsit indulva.
2013. márc. 13. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg akar fektetni. Lehet hogy szerelmes, lehet hogy nem. Egy biztos: Meg akar fektetni.
2013. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:( Én nem akarom tönkre tenni a kapcsolatunkat, gyerekkorom óta ismerem :( és bevallom számomra ő mindig is az volt akivel egyszer, valahol majd együtt leszünk. De most teljesen összezavart, eddig még csak nagyon megse öleltük egymást, max puszi és kész. De most nem értem. Kérdezzek rá nála, vagy valami? Másnap érezhető volt, hogy több történt köztünk mint eddig.
2013. márc. 13. 12:28
 4/11 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még valami, volt egy időszak amikor olyanokat irt,d e személyesen nem mondta, hogy örülne, ha végre egyedülálló lennék ez kb 1 éve volt, meg miután egy összejöttem egy pasival, hogy ő azért rúgott be mert rájött mit veszitett, de ez már évekkel ezelőtt volt olyan kb 4 éve
2013. márc. 13. 13:00
 5/11 anonim ***** válasza:
Jöjjetek össze! Egy kapcsolatból ki lehet lépni barátként is, viszont ha most nem jössz össze vele, nem biztos, hogy 10 év múlva össze fogsz.
2013. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor lépjek én? Mert teljesen összezavar, jeleket ad, hogy többet akar, akkor utána mintha csak a kishúga lennék, most meg megint jeleket ad, hogy többet akar. Ő miért nem tud lépni?
2013. márc. 13. 13:28
 7/11 anonim ***** válasza:
csak reggeli merevedése volt!
2013. márc. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz össze vele sose fogod megtudni mi fog kisűlni ebből ,lehet hogy kellemes meglepetésben lesz részed.Lehet hogy veled szemben másként gondolja a lánnyal alvós dolgot,ezt érthette arra is hogy nem szeret minden lánnyal összefeküdni.Nosza rajta próbáld ki!
2013. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nah beszéltem vele, jövö hét elején személyesen is találkozunk, hogy erről dumáljunk. Adott választ, de tulajdonképp semmi konkrétat. Az sült ki a válaszából, hogy ő is örül és, hogy sokat gondol ő is arra a reggelre. Amikor megkértem, hogy mondjon valami konkértabbat, akkor azt válaszolta, hogy személyesebben hatásosabb lesz. NEm tudok rajta már elmenni. Nem szeretnék csak egy újabb csaj lenni akit megszéditett.
2013. márc. 15. 12:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Telefonon tényleg hosszas lenne ezt megbeszélni,a személyes beszélgetésnél meg úgy is fogod érzékelni a testbeszédén,a mondandója tartalmán,hangsúlyán stb..hogy hosszabb távu kapcsolatban gondolkodik-e. Nem tudom hány évesek vagytok,de ha 15-25 év közöttiek általába még nem gondolkodnak komolyabb kapcsolaton és,, csak egymást kostólgatják" jellemző erre a korosztályra.
2013. márc. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!