Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgbocsássam ezt a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgbocsássam ezt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Szóval október 22-én szakított vele az első barátja, és október 31-én találkozott egy pasassal, még atelefonszámát is önként megadta neki facebokon, pedig én már az ismerősei között voltam és én már augusztusban jeleztem neki h találkoznék vele, igaz már júniusban találkoztam volna vele csak lemondtam egy hazugsággal a randit, mert elcseszték ahajamat. A csaj indokai között szerepel h csak baráti tali volt és nem randi és h nem jött be neki a pasas, és nem is jöttek össze a találkozás után(hogy miért azt nem tudom) Velem november 9-én talizott elsőre, és november 14-én össze is jöttünk(2. találkozáson) De akkor is marhára fáj hogy nem én voltam aze lső akivel talizott, mindegy h baráti vagy nem :((((((
2013. márc. 8. 11:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Jah hát akkor valóban kinyaltad.

Én is jártam már így, de az szarabb volt.

3 évig jártam egy lánnyal, de ő végig tesztelt másokat is, szal tetszett neki más akkor simán elment randira aztán ha okés volt a pasi volt szex is.

Aztán végülis annyi vigasztal, h 3 év kellett mire talált valakit akivel a szex is jó volt.

Na mindegy ez az igazi cumi, főleg, h el akartam már jegyezni, közben meg többször fel volt dobva, h megyek a lecsóba.

2013. márc. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de én ezt nem nézem el ennek a csajnak, h második voltam neki!!!!!!!! és nem rám gondolt elsőre és nem nekem írt elsőre h talizna velem, csak azután írt nekem hogy szerintem volt egy sikertelen randija, szerintem, de persze állítja h csak baráti votl a találkozás, akkor meg tudjátok mondani, h másnap facebokon miért írt a csávónak, hogy bánja h nem adott puszit elköszönéskor? nekem erre acsaj azt mondta h aq barátjaidnak adni szokott puszit, csak h ez nem volt a szoros barátja ,mert akkor taliztake lsőre!!!!!!!! én meg már első talin megfogdtama kezét és udvaroltam neki és csillogott aszemem, én ilyen vagyok!!!
2013. márc. 8. 12:24
 13/21 anonim ***** válasza:

Jesszusom most egy puszin is ki akadtál,hogy nem adott neki?

Csak hogy tudd ha valakivel találkozom,puszi az arcra első!Még akkor is,ha azt az illetőt akkor látom először!Mert valahogy az úgy illik!

Tudod mit?Jobb ha dobod a csajt,NÁLAD 1000X-er JOBBAT ÉRDEMEL!

2013. márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

80%

Ne legyél már hülye, egyértelmű, h nem baráti pusziról van szó....

Ilyet nem ír egy nő, ezzel jelezni akarta, h .....

2013. márc. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy összejöttetek!
2013. márc. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
hát persze h jelezni akarta, én hülyének meg beeteti , hogy csak baráti pusziról van szó pfffffff én meg még reménykedem h igaza van, a szívem mélyén reménykedem h igazt mond,d e az eszem tudja h hazudik, is igen, ezzel jelezni akarta dolgot amásik felé
2013. márc. 8. 12:55
 17/21 anonim ***** válasza:

Basszus, ha ennyire piszkálja a csőröd akkor hagyd ott.

Itt már többen írtuk, hogy nem gáz. Ráadásul veled van.

A nők nem úgy működnek, hogy ülnek otthon a tükör előtt és mindennap azért sminkelnek, hogy veled hátha randizhatnak.

Vagy arra várnak, hogy újra kinőjön a hajad. Először is te hazudtál neki előbb. Bízz benne, hogy megbocsájtja.

Ha most ilyeneken kiakadsz később az lesz a bajod, ha elmegy mellette egy férfi bicikli. Ezt túlzott féltékenységnek hívják, olyan miatt aggódsz ami a kapcsolatotok előtt volt.

2013. márc. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
igen mert ő azt sajnálta h nem adott puszit annak a tuskónak!!!! és facebokon utána még küldött neki ilyen csókos fejet is, egyet, nekem is küldözget ilyet, de énb azt hittem h csak aszerelmének küldi,igaz akkor még nem voltam aszerelme és nem is taliztunk, de ahogy dobták őt miér tnem rám írt egyből?????????????????????????????????,,
2013. márc. 8. 13:17
 19/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek olvasod az üzeneteit? Amúgy is - az már a múlt. Mostani páromnak is előttem volt egy szexkapcsolata, és valahogy mégse sértődtem meg rá, hogy nem én voltam az első. Ja, jó lett volna, de nem így alakult, na bumm, cserébe velem volt először SZERELMESEN. Inkább örülj neki, hogy veled van, és ne köss bele mindenért... ez már beteges.
2013. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora barom vagy. Komolyan, összejöttetek, szeret nem csalt meg akkor most mi a problémád? Nem tudom megbocsátani hogy csak második voltam brühühü az eszem megáll, egosita hülyegyerek vagy messze nem felnőtt egy kapcsolatra, ezt kapod az élettől, igen, rosszabbat érdemelnél...
2013. márc. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!