Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MEgbocsássam ezt a barátnőmnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEgbocsássam ezt a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Szóval október 22-én szakított vele az első barátja, és október 31-én találkozott egy pasassal, még atelefonszámát is önként megadta neki facebokon, pedig én már az ismerősei között voltam és én már augusztusban jeleztem neki h találkoznék vele, igaz már júniusban találkoztam volna vele csak lemondtam egy hazugsággal a randit, mert elcseszték ahajamat. A csaj indokai között szerepel h csak baráti tali volt és nem randi és h nem jött be neki a pasas, és nem is jöttek össze a találkozás után(hogy miért azt nem tudom) Velem november 9-én talizott elsőre, és november 14-én össze is jöttünk(2. találkozáson) De akkor is marhára fáj hogy nem én voltam aze lső akivel talizott, mindegy h baráti vagy nem :((((((
2013. márc. 8. 11:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tartalék voltál, az első nem jött össze, így maradtál te. Ha ezt nem tudod feldolgozni, akkor szakíts vele. De nem kizárt, hogy ez a jövőben sem lesz mindig másképp másokkal, csak max ők nem lesznek ennyire hülyék, hogy ezt bevallják.
2013. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
onnan nézd mióta vagytok együtt, ez az én véleményem N
2013. márc. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
igaza van az elsőnek tartalék voltam :(((((( annyira fáj h minden nőnek csak tartalék vagyok, pedig mindenki dicséri akinézetemet, kedves vagyok és komoly szándékaim vannak egy nővel. miért kaptam ezt az élettől?????
2013. márc. 8. 12:10
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát figyelj itt most az én fejemben felépült egy káosz.

Egyrészt már júniusban találkoztál volna vele, csak egy hazugsággal lemondtad a randit.. -Ejnye no.. :) -Hát szép dolog ez? Egyrészt akkor még barátja volt, tehát elvben holt lazán megcsalta volna a pasiját, ha randiztok. -Ez is ejnye no.

Júniustól elhúztad a randit novemberig, amit nem is értek, de elvártad, hogy mással ne találkozzon. -Ejnye no.


Amúgy meg... A nők ha párt keresnek akkor párt keresnek. 974* írom ezen az oldalon, hogy mi úgy szelektálunk, hogy mi kezdeményezünk annál aki tetszik. Ők meg úgy, hogy azzal randiznak, vagy annak mondanak igent aki tetszik. A másikkal randizott, vele nem jött össze, veled meg igen, mert te tetszel neki. Majd ha mostanság randizik, ahogy veled randizott volna, miközben még pasija volt, akkor lehetne okod nyűgösködni, addig sajnos nem. Ne bocsájtsd meg, mert nincs is mit megbocsájtanod.

T

2013. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Azért ez így nem teljesen áll.

Te lemondtál egy talit.

Mit kellett volna csinálnia?

Én ha elhívok egy lányt, majd lemondja akkor szarok rá, ha utána nem jelzi, h mit akar.

2013. márc. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
csak h én jeleztem neki még augusztusban h taliznélk vele de akkor nem akart mert volt palija, és aqmikor ez apali szakított vele nem rám gondolt elsőként !!!!!! ez fáj !!!!! persze ő váltig állítja h csak baráti talizás volt
2013. márc. 8. 12:17
 7/21 anonim ***** válasza:

Nem nyafogni kéne mint holmi hisztis p*csának!

Egy randit te mondtál le!Még is mit vártál,hogy míg rá szánod magad a randira apácának vonul?Vagy mi?

Nem értem én már a pasikat!Ezer meg egy kínotok van!Hol maradnak azok a pasik akikre fel lehet nézni?

2013. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

felesleges ezen agyalnod, mert 1. veled van, 2. nem az alatt történt amikor már együtt voltatok ergo semmi közöd hozzá, hogy a csaj mit csinált.


nálam is volt tavaly hasonló, hogy több fiúval is randiztam, de egyikből se lett semmi. aztán később egy fiúval összejöttem akivel most is együtt vagyunk és boldogabb vagyok mint valaha.


mi lányok honnan tudnánk hogy kivel érdemes összejönni, ha nem találkozgatunk, beszélünk több férfival?

2013. márc. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Most komolyan azt várod, hogy egyszer leteszed a névjegykártyádat az asztalra, és onnantól kezdve mindenki elsőnek rád gondoljon? He? Nem vagy kicsit elszállva magadtól?

Öcsém, ha neked ez a problémád, akkor nem is kicsit vagy hisztis nárcisztikus f@sz.

2013. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Butus vagy, nem tartalék!!!!


Attól a naptól számít, hogy mit tett, mióta együtt vagytok. Ami előtte történt, ahhoz semmi közöd, még nem voltál a párja, szabad volt, azt csinált amit akart. Ha most szeret, ki nem szarja le, mi volt októberben???? Gondolkodj már basszus!!!

2013. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!