Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rég külön vagytok, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rég külön vagytok, de még mindig téged hibáztatnak, bizonygatnád az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

lassan egy éve vagyunk külön, de még mindig okol, hibáztat.ő szakított.azt már lenyeltem, h ártatlanul vagyok kidobva, de a mai napig elhiszi még a hülyeséget amit a fejébe vett rólam.

beszól, vissza szólok, erre szerinte még én idegesítem őt...

jeleztem neki, hogy nekem nem kellene bebizonyítania, h sz*r vagyok, mert úgy is én ismerem magam a legjobban, szóval nem kellene ennyire igyekeznie, mert úgysem győzhet.


tudom nem kellene vele foglalkozni, de más lenyelné ezt is? hogy úgy fog az ex egy életet leélni, h nagyon is tévedésben van veled kapcsolatban.


ez a tipikus másokban a szálkát, magában a gerendát sem dolog.


2013. márc. 6. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Én totál levegőnek nézném.


Nem érdekelne... Mondjon amit akar.


Lépj túl a francba... HA idegelni akarod, ezzel menni fog.

2013. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem alapból hidegen hagy más véleménye. A hozzám közel állók tudják az igazságot, és ez a lényeg. Ha az exem vádolna bármivel is, simán az arcába röhögnék, és közölném vele, hogy kicsit sem érdekel mit gondol...
2013. márc. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de egy kicsit sem provokálna?
2013. márc. 6. 12:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen rossz a kapcsolatotok, egyáltalán miért vagytok még beszélőviszonyban? ha legközelebb előhozza, nyugodtan mondd meg neki, hogy nincs igaza és unod már ezt hallgatni, ha csak ezt tudja szajkózni, inkább ne is beszéljetek, neked ez nem hiányzik. És tartsd is be. Így vagy úgy, de nem kell többet hallgatnod.
2013. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

miért foglalkozol vele?

hol találkoztok v. hogy van az beszól?

én nagy ívben nem foglalkozom vele, ettől tud idegesebb lenni, N

2013. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
leszarnám
2013. márc. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

szerintem csak azért kontaktolunk még egyáltalán, mert ahogy a kapcsolatban sem értettünk soha egyet, úgy a szakításban sem. mint két gyerek.

gyerekkorban az anyuka igazságot tesz, de felnőtten ilyen nincs senki.

2013. márc. 6. 13:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem fel kell nőnöd! és Neked kell megszabni a határt és a feltételeket
2013. márc. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és most is azt kapom, hogy én mennyi mindent elcsesztem, meg milyen gáz voltam és még én ne keressem őt!


totál provokatív!!

beszól, utána meg maradjak csendben.

Hát kinek hiszi ez magát???

2013. márc. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!