Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeret egy fiú akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret egy fiú akivel sok évig jártam hogy tehetném vinzová magam hogy igen is belém szeresen! Eddig sirtam könyörögtem hogy bocsásson meg! De jobb lenne ha ezek ellenkezőjét csinálnám még ha fáj is igaz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen. ne bőgj.
2010. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért is kellene hogy megbocsásson? Mit tettél?
2010. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szakiottam vele mert csajozott!És azt mondta ha én szakitok vele soha nem fog tőllem bocsánatot kérni mégha ő tet rosszat akkor is!De én szeretem az a baj!
2010. ápr. 2. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:
Képes vagy ennyire megalázni magad egy pasiért? Soha nem lesz ebből normális kapcsolat, kár az idődet vesztegetned.
2010. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Már nem azért kedves kérdező, de kissé butus vagy... Megalázod saját magad egy olyan pasiért aki anno félrement, és kidobtad miatta? Hagyd a francba és keress egy normális csávót...


29/F

Zs.


U.I.: Érdekes, mert nálam is alapszabály, h olyan lánnyal aki egyszer kidobott, soha többé nem jövök újra össze...

2010. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tedd magad vonzóvá egy másik embernek, ez a kapcsolat felejtős!!! Mégis mit szeretsz benne? Azt, hogy megcsalt, megalázott, vagy azt hogy szinte a lábai előtt csúszol-mászol és még neki áll feljebb?! Ne legyél hülye nő, kérlek!!!
2010. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azért ezek az ugymond leszólásokat mert lassan ráddöbbenek én is erre és még segitettek is!
2010. ápr. 2. 12:44
 8/12 anonim ***** válasza:

Te jó isten, még TE kérsz bocsánatot?! Amiért ő félrelépett, és Te ezért jogosan szóltál? Álljon már meg a menet! Biztos, hogy Te ebbe az emberbe vagy szerelmes? Aki megcsal, megaláz, és így beszél? Nem abba,akit szerettél volna látni benne? Sajnos a kettő nem egyenlő...


Figyelj, aki ilyen félrelépős típus, az alapból nem tiszteli barátnőjét! NEM VELED VAN A BAJ, hogy ne lennél elég vonzó! Nem kell emiatt megváltoznod! Ha meg is változnál, akkor is ugyanezt csinálná!


Próbálj meg ezen a pasin túllépni! Járj el a barátnőiddel szórakozni, vedd észre, hogy mások is vannak a világon!

29/N

2010. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utlsónak a biztatását!Jó volt olvasni!
2010. ápr. 2. 12:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Amit tettél ezután nem hiszem, h lehetne még normális kapcsolat ebből.

Lépj tovább:)

2010. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!