Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeret egy fiú akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret egy fiú akivel sok évig jártam hogy tehetném vinzová magam hogy igen is belém szeresen! Eddig sirtam könyörögtem hogy bocsásson meg! De jobb lenne ha ezek ellenkezőjét csinálnám még ha fáj is igaz?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 12:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Még ha nagyon nehéz is.
2010. ápr. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én miért nem fogok ki ilyen lányokat? :)))


Ha én bármelyik exemet megcsaltam volna, úgy rúgtak volna ki páros lábbal, hogy lábam se éri a földet. Még bocsánatot kérni? Sav az arcba, lábfej a heréhez, és viszonlátás.


"Pazarold" az energiáid olyan emberre aki megérdemli. Találsz te jobbat, már csak azért is, mert ettől csak jobb lehet.

2010. ápr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!