Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti mt kedveltek jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mt kedveltek jobban? Ha a lány mindig engedelmes vagy az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés
Úgy értem azt szeretitek jobban ha a lány lesi minden kívánságotokat és kész megtenni nektek vagy ha tudja is mit vártok tőle de mégsem úgy tesz ahogy ti elképzeltétek az adott helyzetet? Nem olyan tettekre gondolok ami sértő lehet hanem csak egyszerűen átformálja a dolgok menetét de a cél ugyan az.
2009. okt. 14. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Legyen engedelmes a lány de ha van ötlete és jobb mint az enyém és 100% ugyanazt a célt szolgálja...tőlem legyen...
2009. okt. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
természetesen engedelmes legyen de mondjuk én azt is szeretem, ha lenyomok neki két fülest, amikor valamit nem úgy csinál ahogy szeretném
2009. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Persze, üsd csak az asszonyt. Erre nem tudok mit mondani, egy KuR>4 nagy pofon kéne neked is mikor megütöd. Tahó vagy, ha megütsz egy nőt/lányt.


Üdv, bakter

2009. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
figyelj ide baker, egy lánynak igenis indokolt eseten kijár 2 nagy csattanós ... vannak ilyen esetek, egy lányt / nőt nevelni kell, hiszen a tyúkeszével magától nem nagyon tud s eviselkedni se sok minden mást. én ezt gondolom, ezen kívül rendes vagyok meg szeretem, ez csak az ő javát szolgálja, hidd el !
2009. okt. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ma egyik ámulatból esek a másikba.Mennyi vicces alak van fent ma éjjel. Gondolom az asszonyverő hozzászóló csak színesiteni akarja a topic hangulatát,tényleg kac-kac :P
2009. okt. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én is ha hazamegyek, egyből leverek egyet az asszonynak. Később meg kitalálom miért volt.
2009. okt. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

És ezután férfinak érzitek magatokat? hát gratulálok... egyébként nem azt kérdeztem ki mennyire veri agyon a feleségét vagy a barátnőjét...de sebaj...

Hanem azt hogy bánjátok-e ha a lány is ad bele a saját ötleteiből :/

2009. okt. 15. 22:12
 8/8 anonim ***** válasza:

De agyfas* válaszolók vannak itt! Kur*vára nem a kérdésre válaszoltatok, de am nem téma ... -.-


Én sztem jó ha a csaj is \'beleadja azt, amije van\' :D

2009. okt. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!