Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú távon hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon hogyan lehet elkerülni a válást?

Figyelt kérdés

Nagyon imádjuk még mindig egymást a párommal, nincsenek nagy veszekedések, megvan a tűz, igazán harmonikus a kapcsolatom.


DE! nagyon sokan szakítanak ebben az időben, és ez megrémít. Hogyan kell a nőnek viselkednie, hogy a férfi érdeklődése később se vesszen el, ne kacsintgasson más felé?


2013. márc. 6. 08:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető voltam: 3 éve vagyunk házasok, 7 éve együtt.
2013. márc. 6. 08:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ugyanúgy folytatjátok, ahogy eddig, akkor nem lesz gond. :)
2013. márc. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Ti hogy tartjátok fent a tüzet pl. 1o év után. Közös programok?
2013. márc. 6. 09:02
 4/8 anonim ***** válasza:

A párkapcsolat nem egy egyszemélyes játék, hogy ha a nő jól viselkedik, akkor abból nem lesz válás. Bármilyen kattanás jöhet, bármelyik félnél, mert minden változik.

Lehet, hogy a munkahelyén éri valami, nem kiegyensúlyozott, lehet, hogy majd meghal valaki a családéban, vagy majd születeik 1-2-3 gyerek...és máris egy megváltozott élethelyzetben vagytok, amit vagy megtudtok oldani vagy nem.


A válás elkerülése meg nem jó cél, meg az együttmaradás sem, az már igen, hogy boldog kiegyensúlyozott párkapcsolatban élj, ahol elégedett vagy.

2013. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha azt el tudjátok fogadni, hogy egy életre-szóló kapcsolat nem egyenletes, vannak mélypontjai és boldogabb időszakai, és elhiszitek, hogy a hullámvölgyekből kijuttok, ha van egy alap, változatlan izzás, nem tűz, az eléget, izzás, ami melegít, akkor valószínű az örökké tartó kapcsolat. Az izzást az tartja fenn, hogy a másiknak a lényegéhez kapcsolódom, ami változatlan és örök, nem az esetleges, kondicionált testi-lelki állapotához.
2013. márc. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megértés, szeretet, kompromisszumok, kitartás.
2013. márc. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy házasságom már csődbe ment. Azóta voltak rövidebb-hosszabb kapcsolataim. Most (remélem) megtaláltam az igazit..

Én úgy gondolom, hogy a jó kapcsolat lényege a kommunikáció. Páromnak is gyakran mondom, hogy "ha van valami, beszéljük meg!" Úgy hiszem, hogy mivel a szerelem csak pár évig él, legjobb, ha a társunk egyben a legjobb barátunk is. Ha jól érezzük magunkat a másik társaságában, és nem csak kötelező felelősség a házasság, akkor ott baj nem lehet. Már rájöttem én is, hogy az első házasságomat ott rontottam el, hogy önző voltam. Túl sokat törődtem azzal, hogy ÉN mit kapok, hogy Ő mit tesz ÉRTEM. Gyakran gondoltam úgy, például: "ha szeretne, nem menne el sörözni a haverokkal, hanem velem akarna lenni".. Pedig ez butaság. Jelenlegi párommal ebből nincs vita. Annyit kértem csak, hogy szeretném tudni, hogy kivel van és hová mentek, és ha későn jönne, küldjön egy sms-t, hogy ne parázzak, hogy esetleg valami baj történt. Általában ilyenkor szervezek magamnak én is valami programot, nem otthon rágom a körmömet a TV előtt, hogy mikor jön már, és bámulom az órát, mint a legtöbb nő ilyenkor teszi. Mikor hazaér, mosollyal üdvözlöm és megkérdezem, hogy milyen volt. Nem kényszerítem bele abba a helyzetbe, hogy hazudnia kelljen nekem. Remélem, ill. hiszek benne, hogy ebből jó és hosszútávú kapcsolat lesz.

2013. márc. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az elottem szoloval 200%-ban egyet ertek. lenyeg a komunikacio. mindent megbeszelni. es sokat szexelni :)


15eve vagyunk egyutt es 10 eve hazasok.


en 36F o 34

2013. márc. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!