Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahóditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahóditani egy férfit?

Figyelt kérdés
Rövid ideig jártunk,de nagyon vonzódtunk egymáshoz.Én elhagytam őt,( mert nhülye voltam,mindegy)de vissza szeretném csábitani.3 hónap után van esélyem még? Azt terveztem hogy irok neki mailt.Ez jó ötlet vagy más?
2009. szept. 12. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Találkozz vele,és tudasd hogy kell neked...sztem tök egyszerű :)
2009. szept. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát én nemtudom jo ez az egész visszahoditási ötlet. Én pl úgy vagyok ezzel hogyha egyszer valakiben csalodok akkor utánna már nem igazán tudok felhötlenül vele lenni. Lehet hogy összejöttök és csak a sexre fogsz neki kelleni, és akkor az neked nagyon rossz lessz, azért vigyázz. De lehet hogy csak én vagyok ilyen szal sok szerencsét és remélem minden rendben lessz.


e.

2009. szept. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!