Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahódítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahódítani egy férfit?

Figyelt kérdés

Párom beleszeretett valaki másba, kolléganő, mindennap találkoznak. Több, mint 3 éves kapcsolat a miénk, az utóbbi 1,5 év miattam nagyon nehéz volt, de kitartott mellettem, pár hétre rá, hogy összeszedtem magam, beújította a nőt. Viszont én még most is szeretem, és neki sem vagyok közömbös. Szex több és jobb mint valaha (kezdve azzal, hogy olyan dolgokat próbálunk ki, amit még sose és általában nem én kezdeményezek, hanem ő)+ abbahagytam 1,5 hónapja a tablettát és tudja és védekezés nélkül is szexelünk.

Költözni nemigen tudok még, de szinte mindent meg is tesz, hogy ne tudjak menni: nála lakunk, a saját lakásom kissé romhalmaz és raktár a cuccai egy része is ott van, mert ott is laktunk közösen, de nem akaródzik neki segíteni pakolni...kocsim üzemképtelen, de húzza-halogatja az alkatrészrendelést (nem boltból lenne, kollégája hozná külföldről, ha elvinné neki a pénzem)...

Amint kicsit úgy érzem, hogy kezdek túljutni a szakításon, kicsit visszarángat a kapcsolatba, pl egy jó hajnali szexszel vagy egyszer kimondta, hogy próbáljuk meg újra, persze ez utóbbit visszaszívta, örül, ha orvoshoz kísérem. Szex után persze veszekszik velem, mert kicsit bűntudata van.

Szombaton szépen kitakarítottam és elmentem itthonról csavarogni egy plázába, persze nem mondtam neki, hogy hová megyek, telefont nem vettem fel neki, sms-ben kérdezte, hol vagyok és mikor jövök...utcán meglátott hazafele menet és utánam jött, hazavitt...féltékenykedett, hogy kivel és hol voltam, meg kivel dugtam.

Tegnap már nem bírtam idegekkel és írtam a csajának egy sms-t, hogy jó lenne, ha nem mennének rá erre az idegeim, mert nem nagyon bírom ezt a macska-egér játékot, és elkotyogtam neki a szexet, meg azt, hogy hozzám bújva alszik el még mindig esténként.

Erre felhívta a csaj exe!!! a páromat (szintén még együtt laknak és az sms-em után az első dolga volt felhívnia az expasiját), hogy teljesen kiborult a csaj, és hogy nem bízik benne.

Párommal jól összevesztünk, merthogy tönkrevágtam ezzel az életét...tisztára maga alatt volt, persze hagyta, hogy fél órán át ölelgessem...később a csaj írt neki smst, hogy majd ír üzenetet nekem az iwiwen + valami olyat, hogy a párom nevetni kezdett rajta...na és mit csináltunk utána? szexeltünk vagy 2 órán át...utána elaludtunk, együtt összebújva, majd reggel megint morcos volt és nem lehetett hozzáérni.


Gyerek nincs, csak kutyáink...:)


Mindegy, tudom, hogy nem a gyik-on kéne megoldjam a kérdést, de hátha adtok néhány jó tippet, mi a frászt csináljak, mert nem akarom elveszíteni, de persze kényszeríteni sem akarom semmire...


Ja és nem tinik vagyunk, hanem én felnőttek...bár most kissé gyerekesen viselkedünk mindketten, főleg én...


Köszönöm a válaszokat :)


2010. okt. 4. 08:23
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

"tönkrevágtam ezzel az életét"

..SEHOGY! csak megalázd magadat. Ha már níltan vállalja előtted. Nincs képben,a zt hiszi te vagy amamája.

Nagyon gyorsan kezdj védekezni, nehogy itt terhes legyél ebbe a kapcsolatba, mert három ember életét tenéd tönkre!

Ha vissza szeretnéd őt kapni, egyetlen dolgot lehet megpróbálni:

Azonnal elköltözöl, minden kommunkációt beszüntetsz, elkezdesszz új férfiakkal ismerkedni, élni a saját életedet. Ha van még esély ebben a kapcsolatban, ő fog visszahódítani téged. Nem engedj azonnal, hadd kaparja egy kicsit a küszöbödet! (sírva) Ha ezt megeszi, akkor van NÉMI esély(25%) hog lesz még valaha valami a kapcsolatotokból.

Ha most elkezdessz pitizni, eg yéletre biztosan elrontod az egészet.

Gondolkodtál ezen, ez milyen beteg dolog? Hoyg TÉGED hibáztat, mert bekavartál a szeretőnél? Mégis, milyen státuszban vegy te ott???


Most komolyan, tényleg kell ez neked?

Most így látatlanban is megszavazom, hogy ennél azért többet érsz, és jobbat is érdemelsz!


azonkívül ne feküdj le senkivel, aki mással is megteszi, mert nem tudod, mit szedsz össze (kezdve az aidsel, mert létezik igenis, a clamídiáig, ami nem okoz tünetet, de egy életre meddővé tehet. Ér ez ennyit neked?)


Talán még a leghazsnálhatóbb ötlet a csaj exével összejönni.

2010. okt. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%
Legalább neked legyen eszed és veszítsd el.
2010. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy!! Addig fog mindkettőtöket kúrogatni, ameddig ebben mindketten lelkesen partnerek vagytok. Két hülye liba, miközben egymással versengtek, hogy kit szeret jobban, kivel jobb a szex, stb. addig ő röhög a markába.. Ha igazán tudni akarod, jelentesz-e még bármit a számára, akkor fogadd meg az első válaszoló tanácsát, azonnal költözz el és ne tedd szét első szóra a lábad. Ha utánad is megy, akkor sem lehetsz benne biztos, hogy a másik nőt kidobta, ezt a kapcsolatot már nem lehet rendbehozni.
2010. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, te aztán tudsz élni!

Belemész egy se vele-se nélküle viszonyba, tűröd, hogy a lábát törölje beléd, és téged okoljon azért, ha a szeretőjével bajok vannak, és mindezt megfejeled azzal, hogy nem szeded az antibébi... Hát... te azt mondod, gyerekes, és azt mondom, szimplán, nemes egyszerűséggel: hülye. Teljesen hülye gondolkodás. A szerelem meg a szenvedély se ok arra, hogy vak legyél, és ne lásd, mennyire szar helyzetbe hozott, te meg nem hogy tűröd, még szolgálod ezt a hobbiját...


Az iwiwen meg sms-en más nővel való marakodás helyett engedd át ezt a férfinem selejtjét annak a boszinak, te meg kezdj mielőbb védekezni - pirulával és a pasid ellen is, mert kihasznál.

Tudod, minden egyedülálló negyvenes, vakrandikon gyötrődő anyukának így kezdődik valahogy a története.


Tehát a tippem: ébredj fel, már elveszítetted, csak alázod magad ebben a szituban. A pasi már nem szeret, szeret veled kefélni (elnézést), de az nem ugyanaz, ugye az világos...? Ha valakit szeretünk, akkor csak ő kell, és ő is elég, nem kell mellé kolléganő pluszba. Menekülj ki a helyzetből, mert te mint "szamár" fogsz a legnagyobbat sérülni. És ha a tetejébe még terhes is leszel, nagyon nagy pácba kerülsz.

Személyes véleményem: ennek a pasinak a pofon és a seggberúgás is túl kedves lenne, nemhogy az órákon át való ölelelgetés.

2010. okt. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért baj, ha egy 2 hetes viszonyocskával szeretném felvenni a "harcot". Nem fogok megfutamodni az első komoly problémánál. Mellesleg az antibébit 1,5 hónapja közös elhatározással hagytuk abba, nem azért, mert vagyok olyan hülye, hogy ezzel akarnám visszaszerezni ...tényleg hülyeség volt ide írnom, mert úgy látom itt mindenkinek annyit ér egy több éves kapcsolat, hogy az első nagyobb akadálynál felrúgja, és leszemetezi a másikat. Én látom a magam hibáit is, nem egy félen múlik egy kapcsolat megromlása, hanem mindkettőnkön, én igyekszem kijavítani azt, amit hibáztam, csak tanácsot akartam volna, még mivel dobhatnám fel kicsit a kapcsolatot...
2010. okt. 4. 12:08
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és természetesen nem marakodtam a lánnyal, hanem egy nagyon is normális hangvételű smst írtam neki, mindenféle hibáztatás nélkül....ő meg nem írt vissza...ennyi
2010. okt. 4. 12:10
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenesetre köszönöm a válaszokat ;)
2010. okt. 4. 12:23
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ja, kedves kérdező, akkor vagy le kell írni mindent, vagy nem kell kiírni kérdést. Csak mert pl a két hetet nem említetted egyáltalán, a közös elhatározásos pirulaabbahagyást sem... Csak mindenféle másfél évek, meg hónapok röpködnek a történetedben. És azért ezzel más a gyerek fekvése.


Én akkor is ki lennék borulva, hogy egy kis két hetes numera ellen te kikelsz, és ez már neki "tönkrevágja az életét"... Hát pfff...

Nem tudom, olyan gondolkodás van e mögött, ami nekem bőven elég ahhoz, hogy bármelyik pasit kivágjam, de nem vagyunk egyformák. Valószínűleg ez az oka annak, hogy ilyen kérdésre igazi választ úgysem kapsz.

2010. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, és a bvezető szövegedben a "viszonyocska" úgy hangzott: beleszeretett valaki másba.

Baromira nem ugyanaz.

2010. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudod visszahódítani, nem szeret Téged! Szeret Veled dugni, de nem szeret Téged! Ez van!
2010. okt. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!