Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet visszahóditani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet visszahóditani egy férfit?

Figyelt kérdés
Rövid ideig jártunk,de nagyon vonzódtunk egymáshoz.Én elhagytam őt,( mert nhülye voltam,mindegy)de vissza szeretném csábitani.3 hónap után van esélyem még? Azt terveztem hogy irok neki mailt.Ez jó ötlet vagy más?
2009. szept. 12. 20:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább hívd fel, ha tudod még a számát. Sokkal bátrabb, egyenesebb, hamar kiderül, hogy zárt kapukat döngetsz e és akkor nem pazarlod az idődet se esetleg.


Remélem újra összejöttök!


Sárky

2009. szept. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi,aranyos vagy! :)
2009. szept. 12. 20:51
 3/12 A kérdező kommentje:
csak az a gond h nem merem felhivni,félek hogy kinevet,mit akarok még...ezért gondoltam az emilre,persze nem nyomulósan csak vmi semleges témával...
2009. szept. 12. 20:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Felhívni, is felhívhatod semleges témával nem? :)

"Szia. Nagyon rég hallottalak és kíváncsi voltam mi van veled. Hogy vagy?"


Sárky

2009. szept. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
igen,ezt meg is tettem egy hónappal a szakitás után.Kedélyesen eldumáltunk,de semmi egyéb.Nem kért randit.Én meg nem mertem előhozakodni vele.Azóta is bánom.:(
2009. szept. 12. 21:02
 6/12 anonim ***** válasza:

Na. Akkor mire vársz? Azóta el telt 2 hónap. Meg lehet ismételni! Nem lesz tőle semmi bajod ;)

Csak most tedd hozzá, hogy lenne e kedve valahol hosszabban elbeszélgetni.


Figyelj, előbb vagy utóbb ki fog derülni a szándékod, mint azt már írtam. Tehát felesleges kerülgetni a dolgot, mert később a nem annál rosszabbul fog esni, mert sokáig reménykedsz. Így meg nem hallatára simán rávágod "oké" és mész tovább.


Sárky

2009. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szexszel
2009. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi,megpróbálom a telefonost meg a szexeset is.:D :D Persze ez utóbbit csak akkor ha hajlandó szóbaállni velem...:)
2009. szept. 13. 13:16
 9/12 anonim ***** válasza:

a mél is jó ötlet de túl sok időt hagy a gondolkodásra neki és arra is nyitva hagyja a kaput hogy egyátlán még csak ne is válaszoljon, miközben te meg várod a válaszát.

Ezért jobb a telefon, elbeszélgethetsz vele bármiről...én azt javaslom hogy valahogy mesélj neki valami pici történetet (képzeld a múltkor láttam valamit...emlékszel mikor bla bla bla ez történt), melynek a vége az hogy erről mindig te jutsz eszembe...és utána már mondhatod hogy gondolt-e arra hogy újra találkozzatok, vagy jó lenne összefutni valahol...etc.

Jakomo 25F

2009. szept. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát,végülis írtam Neki pár napja,de még nem válaszolt.Persze lehet hogy nem olvasta még el.Ha mondjuk egy hétig nem válaszolna,akkor hívjam fel? Vagy várjak még? Nem tűnik az túl nyomulósnak?
2009. szept. 14. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!