Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még esélyem visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem visszaszerezni?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pár napja megbeszéltünk 1 találkozót 1 bizonyos helyen, de hiába vártam rá 1 órán keresztül nem jelent meg. Erre nagyon ideges lettem és hazamentem. Mikor hazaértem csengett a telefon, a barátnőm volt az, hogy a suliból nem engedte még el őket a tanár. Sajnos hirtelen haragú vagyok ezért rávágtam, h nemérdekel és levágtam a telefont. A csaj azóta hallani se akar rólam, bármennyire teperek h visszaszerezzem, pedig tudom h szeret, aztmondja h én nembízom benne, ezért nincs értelme, pedig nem így van :(

Szerintetek van még esély rá h visszaszerezzem?

Nagyon szeretem nembírok nélküle élni :(


2009. szept. 12. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj el hozzá vagy a suliba és vigyél neki egy szál vörös rózsát, és mond el neki, hogy mennyire szereted!!!
2009. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ekkora f@rok vagy meg is érdemled. Egy vacsi, egy szál virággal simán jó lehet. HA egy kis esze van hem lágyul elsőre. Kitartás.
2009. szept. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naná, kérjél bocsánatot. Mondd el hogy csak azért voltál ingerült mert nagyon vártad hogy találkozzatok, és csalódott voltál amiért nem jött, de megérted hogy nem tehet róla ezért sűrű elnézéseket kérsz hogy ilyen bunkó voltál, esetleg hogy soha többé de tényleg, meg ilyenek. A vörös rózsa is jó ötlet, igazi klasszikus, nem fogja kidobni. Simán van még esélyed, ez így csak egy összeveszésnek tűnik. Még csak nem is olyan vészesnek.
2009. szept. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
piha.. ezt elcseszted. szerintem elment a hajó.
2009. szept. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

A rózsa nekem is eszembe jutott a következő lépés azlesz :)

2009. szept. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!