Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenne még esélyem visszaszerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne még esélyem visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Szóval a bnőmmel már 2x szakítottam de a 2. szakítás után rájöttem hogy soha többet nekem nemkell más senki.Majd a barátnőm szakított velem és azóta semmi.... Hiába próbálok bármit nemakarja újrakezdeni.... Ha a helyében lennétek adnátok mégegy esélyt? Megcsalás vagy drog vagy bármi ilyenről szó nincs.Én azért szakítottam vele mert nemvoltam biztos benne hogy még mindig szeretem de utólag kiderült hogy nagyon szeretem.Elvileg ő is ezért dobott csak nembírom elhinni mert mindig ő volt az aki annyira odavolt értem....Lassan 2éve lettünk volna együtt..... Megérné szerintetek újra találkozni és élőben megbeszélni ezt vagy fölös?
2009. nov. 30. 00:20
 1/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy annyira megbantottad, hogy kiszeretett beloled

adj neki idot, ha egymasnak vagytok itelve, akkor ujra ossze fogtok futni valahol, beszelgettek, felidezitek a szep emlekeket es kibekultok

2009. nov. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lassan 1 hónapja hogy szakítottunk...... és énmár nembírom ki hogy ne lássam neöleljem át stb... annyira hiányzik már nemtudok mitcsinálni...
2009. nov. 30. 00:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod, hogy hogy szerezd vissza, akkor pihentesd a dolgot.


De nehezen tudom elhinni, hogy valaki szerelmes valakibe és nem tudja, mivel bizonyíthatná, hogy szereti...

2009. nov. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Énmár elmondtam neki mitérzek és hogy teljesen másképplenne minden ha kapnék egy esélyt stb.... mivel kéne rá hatnom?
2009. nov. 30. 10:51
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Hát ez a baj, hogy nem vigyáztok ránk!

Én is imádom a Páromat (9 éve vagyunk együtt, 3 éves Kislányunk van), de sajnos Ő annyira biztos ebben, hogy imádom, hogy szerinte úgyis mindent megtehet, amit Ő akar!

Te is itt ronthattad el!

De ha valóban nagyon szeret, akkor nem tud elhagyni Téged!

Ha meg most Te szereted nagyon, próbáld visszaszerezni, zaklasd a szeretetetted, adjon újabb esélyt Neked és amikor megkapod, tegyél meg mindent, olyanokat is, amiket addig soha!

Nagyon sok sikert és kitartást kívánok Neked!!!

2010. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát sajna én megpróbáltam mindent amit csak lehetett de hiába.Azóta van új barátnőm akibe most kezdek beleesni eléggé :) Ezzvan :)
2010. márc. 16. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!