Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen őszintén! A Te párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén! A Te párod jóképű?

Figyelt kérdés
Az enyém nem nevezhető jóképűnek, sokszor meg is kaptam a "barátaimtól", hogy hogy jöhettem össze vele. De én nem látom őt rondának, mert a belsője megszépíti. Viszont még mindig azzal törődök, hogy mit mondanak mások, amúgy is olyan vagyok, aki meg akar felelni mindenkinek, így rejtegetem az új barátaim előtt a párom, kicsit szégyellem.
2013. márc. 5. 16:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
jóképü, nagyon aranyos. szerintem összeillünk.
2013. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem jelenleg nincs, de volt dolgom nagyon jóképűekkel, de egy nagyon csúnyával is, de őt sem szégyelltem soha.
2013. márc. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Ez a "belső számít csak" dumát el kéne már felejteni. Nagyon sokat ad, igaz, talán 70-80%, de ismerkedésnél nem az fog megfogni. Ha alapból nem vonzódom a csajhoz, hiába belsőre tökéletes, akkor nem fogok vele összejönni. Azért valahogy nézzen ki, legalább igényes legyen, az már egy plusz pont. Az igényes alatt nem azt értem, hogy járjon k ondiba, figyeljen a testére, a kajájára (ez már a tökéletes kategória), hanem egyszerűen csak ne melegítőben járjon, ne kócos hajjal mászkáljon, ilyenek...
2015. dec. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!