Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen őszintén! A Te párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén! A Te párod jóképű?

Figyelt kérdés
Az enyém nem nevezhető jóképűnek, sokszor meg is kaptam a "barátaimtól", hogy hogy jöhettem össze vele. De én nem látom őt rondának, mert a belsője megszépíti. Viszont még mindig azzal törődök, hogy mit mondanak mások, amúgy is olyan vagyok, aki meg akar felelni mindenkinek, így rejtegetem az új barátaim előtt a párom, kicsit szégyellem.
2013. márc. 5. 16:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én helyes vagyok és nem fogok összejönni egy ronda csajjal.
2013. márc. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem minden barátnőm szép volt az én szememben :-)

És még büszke is voltam rájuk, hogy velük vagyok. Valahogy arról kell leszoknod, hogy odafigyelj arra, hogy mit gondolnak mások rólad/róla.

Te nyilván látsz benne olyan dolgokat, amiket a barátaid nem. Csinálhatod azt, hogy a barátaid előtt dicséred azokat a tulajdonságait, amelyek miatt szereted. Ez őszinte is, és ezzel megváltoztathatod a véleményüket róla. Mondjuk lehet, hogy tudod, hogy valamelyik barátnőd barátja bunkó, és ezt a barátnőd is bánja néha. Ha erre elmondod, hogy milyen kedves a barátod, akkor akár még féltékennyé is teheted. De nem ez a cél, csak hogy jó fényt vess rá. Muszáj valahogy megvédened, ha beszólnak. Ha azt mondják, hogy ronda, akkor mondj róla egy olyan tulajdonságot, ami viszont végtelenül értékes, hozzáfűzve, hogy te kicsit a felszín mögé is látsz. A nagy szerelmemről semmit sem tud nekem senki se mondani, amit én ne tudnék volna jobban, olyan szinten szeretem és bízom benne. Egyszerűen lepattannak rólam. Ha ez nem működik, akkor lehet, hogy kevésbé felszínes barátokat kellene találnod. Komolyan.

2013. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Igen nagyon helyes. Sokan mondták is és dícsérik! :)
2013. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az az érdekes, hogy amikor még nem ismertem, akkor annyit láttam, hogy kicsit a két foga elől kilátszik, mert kicsit kisebb az állkapcsa, nagy volt az orra...nem tartottam vonzónak. Ahogy megismertem és beleszerettem ezek hogy is mondjam....megszépültek a szememben! Teljesen férfiasnak tartom, hogy nagy az orra, a kicsit kilátszó foga meg szerintem nagyon aranyos :) Szerintem minden csak szerelem és elfogadás kérdése...nálam ez nem tudatosan történt egyébként.
2013. márc. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Vannak, akik szerint nem az, de nem érdekel, mit szólnak mások, mert az én szememben nincs nála gyönyörűbb, szexibb férfi a világon!
2013. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon jóképű, mikor meg öltőnyben van, akkor pfhuuu. :P:)
2013. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Hát a fenti válaszok is erősítik: a szépség szubjektív. És vannak olyan sztereotípiák, amikben többen egyetértenek, hogy szép. Tehát, ha valaki könnyen kedvelhető, vagy ha valakit szeretsz, az természetes módon megszépül. Szóval mindössze el kell érned, hogy jó véleménnyel legyenek a párodról, és máris nem fogják rondának tartani. Reklámozd az erényeit!
2013. márc. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem jóképű, akárhogy is nézzük. Ezzel én is tisztában vagyok.

Azzal is, hogy mókásan festünk, mert én viszont szép vagyok.


Mégis szimpatikusak vagyunk az embereknek, mert ha együtt vagyunk, akkor nem külön-külön tekintenek minket, hanem párként, és szimpatikus pár vagyunk.

2013. márc. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Nem tartom kifejezetten jóképűnek, de őszintén szólva, nem is érdekel különösebben. Az meg pláne nem, mások mit gondolnak; a legjobb barátom és a szerelmem egyben, az, hogy nem egy adonisz izgat a legkevésbé :) Belül hasonlóak vagyunk, sokkal többet számít ez, mint hogy a barátaimnak mutogassam.
2013. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Az én párom jóképű én viszont egy rusnya banya vagyok. 21/L
2013. márc. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!