Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen őszintén! A Te párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen őszintén! A Te párod jóképű?

Figyelt kérdés
Az enyém nem nevezhető jóképűnek, sokszor meg is kaptam a "barátaimtól", hogy hogy jöhettem össze vele. De én nem látom őt rondának, mert a belsője megszépíti. Viszont még mindig azzal törődök, hogy mit mondanak mások, amúgy is olyan vagyok, aki meg akar felelni mindenkinek, így rejtegetem az új barátaim előtt a párom, kicsit szégyellem.
2013. márc. 5. 16:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem az, csak elállóak a fülei, de engem nem érdekel:D
2013. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Ha szégyenled, akkor nem szereted igazán, csak örülsz, hogy van barátod. Nekem nincs senkim, de amikor volt, nézzen ki akárhogy én vonzónak találtam.
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Igen, átlátszó levegőképű :D Nagyon cuki :D
2013. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 fospuska ***** válasza:
múltkor megkérdeztem az asszonyt,azt mondta,kifejezetten jóképű vagyok. akkor most leiszom magam.:)
2013. márc. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Számomra az. Nagyon sokan mondják hogy ronda, meg ehhez hasonló dolgokat, de engem nem érdekel. Én nagyon szeretem és boldog vagyok vele.
2013. márc. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen, jóképű. Sokan mondják is, hogy az, de ez nem lényeg. Azt is mondják, hogy összeillünk... hát szerintem is :-)
2013. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Legalább te jó csaj vagy, mert úgy még égőbb ha egy jó csaj áll össze egy gyökérrel. :D :D
2013. márc. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
nyilván te sem vagy a szép közelében sem.Akkor meg nem tök mind1 :DD
2013. márc. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Az én palim is jóképű! Nem tudnám őt sohasem szégyellni. Hogy más mit gondol, arra nagy ívben teszek. Nekem kell majd vele élnem, nekem kell minden nap az arcát bámulnom. Ha nem tartanám jóképűnek, nem is lennék vele. Ha a barátaid kicsit is tisztelnének téged, akkor nem szekálnának a párválasztási módszereiddel, hanem veled együtt örülnének, hogy találtál valakit! A barátaid felszínesek, és azt kell mondanom, hogy akkor te is csak az vagy. Madarat tolláról, embert barátjáról... Ne hagyd már, hogy mások véleménye fontosabb legyen a saját érzéseidnél. Hány éves vagy?!
2013. márc. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem vagyok a szép közelében sem? Mert a szép csak széppel jöhet össze? Számomra, nem a külső a fontos, azon nem lehet változtatni, a belső szépség sokkal fontosabb.
2013. márc. 5. 16:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!