Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan fiúk/lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Vannak itt olyan fiúk/lányok akiket pofára ejtett az élet párkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor elmesélnétek mi történt veletek?


21/F


2013. márc. 4. 20:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem sietek sehová. :D
2013. márc. 5. 20:48
 12/12 anonim ***** válasza:

Persze számtalanszor volt ilyen, két legfrissebb esetet emelnék ki a sokból


1. A barátnőm a kollégiumi szobatársam karjaiban vigasztalódott, mikor én pofátlanul nem mentem el a randinkra és a 11. telefonhívásra sem reagáltam.

Elütött egy autó és lábműtétem volt, ezzel nem mentegetőzni akarok tettem miatt. Elismerem totálisan az én hibám, hogy ezt előre nem jelentettem be!


2. Bejöttem egy duci idegroncsnak, nekem viszont a barátnője jött be. Ez a kedves "Gombóc" Brigi sikeresen belerondított a levesembe

2013. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!