Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt olyan fiúk/lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Vannak itt olyan fiúk/lányok akiket pofára ejtett az élet párkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

Ha van, akkor elmesélnétek mi történt veletek?


21/F


2013. márc. 4. 20:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Barátom, ez az oldal róluk szól!
2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Értem :D

Te neked is van valami történeted zóna pocok? :)

2013. márc. 4. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
Van, mint mindenkinek, de hosszú, nagyon hosszú. A4-es oldalon is legalább 3 oldalt írtam, hogy teljesen érthető legyen mi miért történt...
2013. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 fospuska ***** válasza:
100%
hajjaj...! van pár olyan csaj ismerősöm ,akiknél évekkel ezelőtt abszolút első helyezettként megkaptam volna az arany pedál díjat,de inkább összejöttek a "menő csávóval". most 4-ből kettő a gyerekét egyedül nevelő anyuka, 1 házas,de nem tudja minek, a másik boldog lenne,csak börtönben van a párja adócsalásért... :D
2013. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az szép :D

Látom, ne nagyon kedvezett nekik az élet, de azért mégis összehoztak 1-2 gyereket a nyakukba.

2013. márc. 4. 20:09
 6/12 fospuska ***** válasza:
még jó,az volt az első,hogy "meg legyen fogva a pali". na,ennyire jutottak a menő, gazdag sráccal.:) az egyikkel beszéltem,cica szemekkel nézett, hogy választott volna inkább engem. mondtam: de nem tetted. téma lezárva. pedig mit össze nem bringáztam annak idején,hogy megálljon,anyám...! :D
2013. márc. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Értem. :S

Szerinted a valóvilágban, vagy az interneten érdemes körbenézni csajozás szempontjából?

2013. márc. 4. 20:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Én se kellettem soha senkinek, igaz, eleinte nagyon gyáva és béna voltam, most már nem görcsölök rá a dolgokra, lesz, ami lesz. Még azt se merném egyértelműen mondani, hogy nagyon tetszettem volna valakinek, bár néhány esetben valószínűsíthetném a dolgot. Mindegy, általában kifogom azokat, akiknek vagy van valakijük, vagy szimplán nem érdeklem őket. Amúgy az sokszor tényleg úgy van, hogy inkább választják a menő gyereket, mert az tök jó fejnek tűnik, míg a nem annyira menő "unalmas", aztán általában megszívják, mert az annyira istenített "rosszfiúk" kihasználják, megalázzák, felcsinálva otthagyják a leányzókat (az esetek nagy részében). Na ilyenkor értékelődne fel az az "unalmas" srác, akit egykor megvetettek.
2013. márc. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 fospuska ***** válasza:
internet kötetlenebb, való világ rapid,de fájdalmasabb,mikor pöccintik az embert. aszondom,mindenhol. nekem a legextrémebb hely,ahol sikerült csajjal megismerkedni kérlek szépen,hát az egy bazi építkezés 9. emeleti állványán esett meg. a kis építészmérnök-tanuló...:)
2013. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van, de nem mondom el, mert 1 hétig tartana leírni.
2013. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!