Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi képpen bizonyíthatnám neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi képpen bizonyíthatnám neki hogy tényleg szeretem? Túl van 2 csalódáson és nehéz neki megbízni a nőkben.

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 17:22
 1/3 ASOT ***** válasza:

Nem kell bizonygatni semmit!

Úgy viselkedj vele ahogy azt természetesen is tennéd ahogyan azt a szíved súgja, amit érzel a szerint cselekedj.

És ne azért mond h szereted mert azt kell mondani, Érezze azt h valóban fontos neked.

2013. márc. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aki csalódás miatt bizalmatlan, azt előbb saját magában rendezze le, ne én igyam már meg a levét. Vagyis én nem vállalnám más pátyolgatását. Saját magát kell rendbe hoznia és utána kezdeni új párkapcsolatot.
2013. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Idővel és tudatos viselkedéssel. Két hónap alatt nyilván nem fog menni, meg az se használ ha más srácokról beszélsz előtte, szóval erre figyelj oda. De ezt a dolgot tényleg magában kell rendeznie, megérteni hogy attól hogy tizen-huszonévesen összejön valakivel még nem biztos hogy feleségül fogja venni az illetőt. Legyél vele türelmes, teremts meghitt légkört hogy érezze hogy támogatod, de az alaptalan féltékenykedést ne engedd meg neki, határozottan mondd a szemébe hogy csak őt szereted és ne kínozzon ilyesmivel. (már ha egyáltalán van ilyen problémátok)
2013. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!