Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A Volt párom miatt nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Volt párom miatt nem tudok teljesen megbízni a mostaniban. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

az előző már tényleg nem érdekel, nem tartjuk a kapcsolatot, nem is vagyunk jóba. ő sokszor hazudott a szemembe,becsapott, sunyi dolgok derültek róla ki,aztán mikor kérdőre vontam, akkor volt hogy nagy dühkitörés volt, üvöltött, falhoz szorított, volt hogy megütött. persze nem hagytam el,oda voltam érte, ez így ment egy évig. Sikerült elfelejtenem, megutáltam már a végére , de rettegek hogy így járok megint.


az új barátom nagyon figyelmes, őt is sokszor becsapták,kihasználták,szóval ő is félt először, de már teljesen megbízik bennem, érzem is rajta. nagyon szeret, sose éreztem még ennyire egy emberen se, és nagyon sok mindent megtesz értem.

1 hónapja vagyunk együtt, és hozzáköltöztem. Távolság miatt, és azért mert komolyan érzem hogy ő az igazi, és nagyon megszerettem.

Megbízok benne, hisz máshogy ide se költöztem volna, sok mindent elmondtam már neki, mindent megbeszélhetünk, de valahol tudat alatt fel vagyok lelkileg készülve arra, hogy ő is megüt, lelép csajozni,becsap, kihasznál.

szóval az egyik felem totál tudja hogy ő más, ő nem csinál ilyet, de a másik ott buzgóskodik, hogy "csak óvatosan"...

és 100%-ra nem tudok benne megbízni. ha pl késik meló után, kicsit később jön haza, lelkiekbe felkészítem már magam hogy lehet csak egy csajjal van. de tényleg nem direkt, egyből ez jut eszembe. (holott azért késett,mert bement a boltba nekem csokit venni :) )


ő tudja hogy nem tudok totál megbízni még benne, és eddig jól is viselte ma viszont mikor dumáltunk erről, nagyon elkeseredett, hogy ő próbál bizonyítani, mégse ér el vele ,az meg aki ütött, és becsapott, abban pedig megbíztam. ő mivel érdemelte ki, és Ő miért nem?... annyira rossz.

nem direkt nem bízok meg benne. csak óvni próbálom magam.


mit tehetnék...? hogy ne legyek ilyen parázós.. ? 20 éves vagyok egyébként.


2013. febr. 8. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a problémám az elmúlt hónapokban.

Próbáld belátni, hogy a párod azért van veled, mert téged szeret, nyilván tesz is érted sokmindent, amivel bizonyít. Próbálj ezzel megelégedni, ne büntesd őt feleslegesen mert csak fájdalmat okozol neki..

2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj! Bizalom alap és nincs okod félned.
2013. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:

Te paranoiás vagy egy kissé.

Azt nem tudjuk megmondani, hogy miként, hogyan változtass de azt igen, h kezeld higgadtan, légy türelmes, és ha nem is bízol még benne maximálisan azt tartsd magadban!

Adj esélyt magadnak, és ne hasonlítgasd össze a 2 pasit, az sosem jó.

2013. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jézusom, te nem lehet, hogy a másik énem vagy? :-D

Velem is pontoan (de tényleg 100%-osan) ugyanez van. Hihetetlen mekkora a hasonlóság.


Csak azt tudom tanácsolni, amit nekem is tanácsolnak, hogy próbálj meg túllépni az előző f.szságain. Mást nem tehetsz. Beszéljetek sokat-sokat!! Mondd meg neki, hogy próbálsz változtatni, de egyenlőre nem tudsz túllépni az előző miatt érzett bizalmatlanságodon. Ha szeret megérti.

Még egy tanács: Soha ne mutasd ki, hogy féltékeny vagy és nem bízol benne, különben elveszíted. Ezt a harcot magadban rendezd le.

2013. febr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!