Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu az osztályban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu az osztályban aki nagyon tetszik hogy tudnám felkelteni a figyelmét?

Figyelt kérdés
De nem figyel rám mert a lányok töbsége nagyon kihivoan öltözködik én meg nem.
2009. szept. 12. 13:28
 1/2 anonim ***** válasza:

:) Amikor a kérdésre klikkeltem azon gondolkodtam, hogyan fogalmazzam értékelhető válasszá azt hogy villants neki cickót, de a kisbetűs rész után inkább mégse.


Szemezz vele! Oké, tudom hogy jelenleg nem veled foglalkozik, de egy osztályba jártok, lehetetlen hogy ne találkozzon a tekintetetek. Ha a szemedben kedvességet és hajlandóságot lát szívesebben fogja majd nézegetni. Mosolyogj sokat.

Beszélgess vele. Nedvesítsd meg néha a nyelveddel az ajkaidat. Terjeszd ki a kommunikációt az érintések szintjére, például érj egy pillanatra a kezéhez miközben helyeselsz valamire amit mond, 'véletlenül' 'csak hogy elférj' simulj hozzá picit mikor elmész mellette. Persze ne vidd túlzásba, fontos hogy spontánnak és véletlennek tűnjön. Játssz a hajaddal, meg ilyenek. Ne kelljen már vadászni tanítanom egy párducot :)

NE öltözz kihívóbban, azzal éppenséggel átlagossá válnál. Legalábbis kívülről ne, de ha a szokásos ruha alatt elkezdesz szexisebb fehérneműt hordani, ő meg megpillant egy-egy 'véletlenül' kivillanó pántot vagy ilyesmit, azzal lefoglalod az agyát aznap estére :P

Ha jól csinálod akkor mire a srác olyan öreg lesz mint én, neki is meggyőződésévé fog válni, hogy a visszafogottnak tűnő lányokban van a legnagyobb tűz. Sok sikert!

2009. szept. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem nem elég ha nagyon tetszik. ha eljön az igazi, úgyis tudni fogod. és ha most talán összejönnétek, akkor is.szakítanátok, és nem kellemes az exedet látni minden nap. házi nyúlra nem lövünk.
2009. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!