Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány az osztályban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályban, akar valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályomban. 3. évübket kezdtük meg idén. 1. évben összeismerkedtünk, folyton őt néztem, meg sokszor mosolygott rám. Nem tudtam mit csinálni, beleszerettem. Sajnos túl nyámnyila voltam odamenni hozzá, mindig csak MSN-en beszéltünk, ott viszont tök jókat. 1. év félévkor aztán egyre jobban eltávolodtunk egymástól, nem beszéltünk. 2.-ban lett barátja, közben engem is egyre kevésbé érdekelt. Most a 3. év megkezdésekor többször összeakad a tekintetünk, olyankor mosolygunk egymásra. Tök jó, csak az a baj, hogy van barátja. Szerintetek ennek ellenére szeretne tőlem valamit? Jelez nekem? Tanácstalan vagyok teljesen :S

17/F


2011. szept. 2. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Figyelj, az hogy most 2 ember tekintete összeakad az még nem felkérés a házasságra. Lehet szimpi vagy neki, vagy ismerkedne, de nem biztos, hogy komoly dolgot akar. Hisz miért ne ismerkedhetne egy lány fiúkkal, miközben van barátja. Szóval szerintem ebből még ne szűrj le komoly dolgokat, sajnálom. Vagy pedig menj oda és kész, kezd el dumálni vele, úgyis látni fogod, hogy akkor hogyan viselkedik.
2011. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kalingu ***** válasza:
Szerintem nem vagy neki közömbös.. talán a mostani barátjával ellaposodottnak érzi magát. Lehet, hogy itt egy újabb lehetőség(ha még mindig "szeretnéd" őt)és szerintem itt ne állj meg az msn-nél. :)
2011. szept. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!