Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha egy osztályban egy fiú meg egy lány nem nagyon szól egymáshoz, nem néznek egymásra? Mással elvannak.

Figyelt kérdés
2011. máj. 6. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, te melyik suliba jársz és általános-e, vagy már középsuli, esetleg egyetem, de ahova én eddig jártam iskolákba, ott ilyen nem volt, mi lányok, nagyon is jól elvoltunk a fúkkal.
2011. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom mit szeretnél hallani válaszként. Valami ilyesmit, hogy: "biztos, hogy van köztük valami vonzódás a másik iránt..:"

de szerintem simán csak érdektelenség.

2011. máj. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szimplán annyi érdeklődést mutatnak mint 1 vega a hús iránt :)
2011. máj. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem szimpatikusak egymásnak, nincs közös témájuk.

Semmi köze a szerelem, szexhez.

2011. máj. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!