Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolatom van lassan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatom van lassan fél éve. Nekem ez tökéletesen megfelel, de az egyik "barátnőm" akivel most lekvárban vagyunk, folyamatosan terjeszti, hogy krva vagyok. Szerintem nem, mások szerint?

Figyelt kérdés

Még amikor sülve főve együtt voltunk, elmeséltem, hogy találtam egy kényelmes megoldást az életembe. Sem a fiú sem én nem szeretnénk még párkapcsolatot, egymás társaságában nagyon jól elvagyunk, a szex tökéletes.

S a fiú mellett kiélhetem minden vadságom és régi vágyam, mert gyakorlatilag idegen, és nem kell attól félnem, hogy egy egy felvetésemmel tönkre vágok egy szerelmi kapcsolatot.


Meséltem a bnömnem, hogy hova vitt a fiú, meg egy két pikánsabb dolgot, s most ezeket használja fel ellenem.

Nem zavar, csak idegesít. Nem bírok a véremmel, hát ez van. De legalább egy partnerem van, és nem minden hétvégén más.


2013. márc. 4. 11:09
 1/7 A kérdező kommentje:

23 lassan 24 vagyok.


Ja és *bnömnek lett volna.

2013. márc. 4. 11:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj az esetböl...ne dicsekedj egy ilyen kapcsolattal...csak ÈLVEZD! :P
2013. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatokat, nem szokta az ember elmesélni senkinek. Ez két emberre tartozik!

Remélhetőleg tanulsz ebből a hibából!

2013. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Nem vagy kur.va
2013. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem dicsekedtem Ő kíváncsi volt s kérdezett. Én meg válaszóltam. Különösebb gondot nem jelent nekem, hogy a szexről beszéljek, de igen, tanultam ebből.


Legközelebb nem beszélek róla, csak csinálom, aszt kész.

2013. márc. 4. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kva. És igen, tartsátok kettőtök között a pikánsabb részleteket.
2013. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Hát nem tudom. Nekem normális barátaim vannak. Szerintem ha összevesznénk sem mondana egyik se senkinek semmit. Tehát szerintem alapvetően nem azzal van a baj, hogy beszélsz róla, hanem azzal, hogy rossz embernek mondod. Ilyen szempontból a lányok sokkal nagyobb köcsögök tudnak lenni.
2013. márc. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!