Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyam folyamatosan beeget a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam folyamatosan beeget a baratom elott mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Allandoan uvolt velem amikor itt van hogy nem csinalok semmit holott ha megker csinaljak meg 2dolgot 3at csinálaok de egy 4.ert visit.uvolt miert van itt mar megint nem is tudja ki o(sose jon ide hogy beszeljenek nem is kivancsi ra de azert mondja hogy legyen mibe belekotni) veletlen nincs lehajtva a wc uloke mar vonyit. Kajat csinalok mar jon ki azonnal a konyhaba hogy ugye azert hagytok nekem is kajat hat mindig itt esztek miert esztek ilyenkor stb 486643 dolgot fel tudnek sorolni ezek mar mndennaposak..Velem evek ota ezt csinalja de rosszul esik hogy a baratom elott is. Beszelni nem lehet vele a penzen es a pasijan kivul semmi nem e rdekli. Csak én ha van penzem.hiaba kerem legalabb akkor ne csinalja mikor itt a baratom olyankor meg hangosabban visit. Elköltözni meg nem tudok barátomhoz nem tudunk menni. Nem foglalkozni meg nem lehet vele amikor ahogy hazajon uvolt meg le nem fekszik
2013. jan. 24. 21:06
 1/5 anonim válasza:

Hűű

Hát nagy tanácsot ne várj ez jó nagy szívás.

Max valami ilyenkre számíts, hogy adj neki nyugtatót és hasonló "okosságok"..

elismerem tényleg rossz lehet,de erre milyen tanácsot adjanak az emberek?!

2013. jan. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom de mar a siras kerulget minden nap kb es teljesen kivagyok
2013. jan. 24. 21:17
 3/5 Doktor Jo ***** válasza:

Rossz ezt mondani, de nekem is volt egy ugyanilyen hátterű kapcsolatom, csak az még ennél is durvább volt. Olykor tettlegességig fajult. Akkor az volt a jó megoldás, hogy tűrni kellett sajnos, de a rokonok néha segítenek, ha nem tudod vele megbeszélni akkor türnöd kell. Légy erős, ne válj olyanná mint ő, ha rendes pasid van akkor biztos megérti. Amint tudsz pedig taposs le, 18éves korod után nem vihetnek vissza. Ha vannak barátaid biztos segítenek.


Ha kérdésed van írj nyugodtan privátot és pártatlanul, korrekt válaszokra számíthatsz, bármilyen témában.

2013. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy: Kussoljá má!
2013. jan. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az anyád egy idióta, csak úgy tudod leállítani ha leüvöltöd a fejét és elmagyarázod neki a dolgokat másképpen ez nem megy. Tapasztalatból beszélek.
2013. jan. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!