Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol hibázom el régóta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol hibázom el régóta a dolgot folyamatosan?

Figyelt kérdés

Általában mindig vagy túlságosan nyomulok, vagy nem eléggé... Mindig azt hiszik rólam hogy csak dugni akarok, ami egyáltalán nem így van mert hosszú kapcsolatokra vagyom, csak már jópárszor pofára estem, ezért bennem van ez az önvédelmi ösztön, hogy ha egy lánnyal vagyok akkor minnél jobban nyomulni rá, mert el fog menni és itt hagy úgy is...

Általában már a 2., 3. találkozók se nagyon jönnek össze...

A lányok írják facebookon hogy persze, okés, majd talizunk, van idejük. Aztán amikor megbeszélnénk hogy mikor, írják hogy jajj ekkor nem jó, akkor nem jó, pedig sokat beszélünk és úgy tűnik mint akik benne vannak, írják is, de ilyenkor azt veszik elő hogy sok a dolguk épp, stb... pedig van akivel sokat és órákat beszélek, azt is nehéz rávenni a találkozóra, kevés jön össze.

Ti ezt hogyan csináljátok? A lánnyal minden nap beszélni kell, úgy illik kihívni, vagy elég 2-3 naponta? SOS.. valamit nagyon elbaszok, pedig sok lány mondta hogy helyes vagyok, mondjuk egóm az nincs, de akkor is... miért van mindig ez, hol az a hiba ami mindig megfog?

Aki már ad ötleteket, amin el tudok indulni, az már segített hogy egyszer talán nem ebben a sz*rban kellene élnem... köszi előre is :)


2013. jan. 4. 02:27
 1/4 Patrik24 ***** válasza:
Spontán csináld, ez nem olyan hogy "A lánnyal minden nap beszélni kell, úgy illik kihívni, vagy elég 2-3 naponta? "..itt csak azok állítanak fel szabályokat akik lúzerek. Soha nem agyaltam ilyesmiken. Akkor beszélj vele amikor kedved van hozzá, akkor hívd ki mikor kedved van hozzá. Ez a megfelelni vágyásod amúgy kilométerekről érezhető és nagyon kiábrándító.
2013. jan. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Patriknál a pont; csak érzéssel a csajokkal!

Akarsz vele beszélgetni? Akkor beszélj vele. Hívd el valahova. Ha 2-3 naponta, menetrendszerűen keresed, akkor azt fogja gondolni (valamilyen szintem jogosan), hogy csak fel akarod szedni. Vagy hogy azért nem keresed, mert vagy nem is érdekel igazán vagy több csalit is lógatsz a halastóba.

2013. jan. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miből látszik rajtam a megfelelni vágyás? Általában oróbálok laza lenni és poénkodni, de azért komoly is vagyok ha kell... miből látszik ez rajtam? Túlságosan erőszakosan hívom őket talira? Vagy mi?
2013. jan. 4. 12:59
 4/4 Patrik24 ***** válasza:
"Általában oróbálok laza lenni és poénkodni," pont itt. Mert ez nem te vagy, próbálsz megfelelni nekik a lazasággal és a poénkodással. Akkor lennél igazán önmagad ha lesz@rnád mit gondol rólad, és akkor lennél csak igazán laza. Akkor jönne magától a poén, ha meg nem vagy az a típus, akkor nem jönne poén. És akkor mi van?:D
2013. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!