Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lacikaa01 kérdése:

A barátnőm folyamatosan a volt exét nézzegeti facebookon?!

Figyelt kérdés

Fiuk tik mit tennétek vagy szerintettek mit tegyek?

Ràkérdeztem hogy miért csinàlja de sosem kapol rà vàlaszt.

Vagy szerintettek csak én reagàllom túl a dolgokat ??

Csak elég idegesítő ...:/



2013. jan. 26. 17:33
 1/10 A kérdező kommentje:
kapok*
2013. jan. 26. 17:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert még mindig őt szereti. Küld el a barátnődet a pi...ba és keres egy olyat aki téged akar!
2013. jan. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az exét nézegeti? Ne lesd a faceját, az az övé. Magán dolog.
2013. jan. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ő is nézegeti igy én is ...

De nem hittem volna hogy még igy is ezt teszi velem amikor én hűséges vagyok hozzà ...

2013. jan. 26. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is megnézem néha az exem adatlapját.

Nekem viszont szakítook lenne, ha a párom belépegetne az enyémbe. Az a személyes szféra teljes megszűnése. Éns e nézem az övét.

Szerintem ez így normális.

2013. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam nézni a barátom facebbokját és ő is megnézi az enyémet nincs abban semmi baj, ha az embernek nincs titkolni valója. Annyi csaj van a világon találni fogsz egy jobbat aki majd téged akar. Azért nem mondja meg,hogy miért nézegeti mert nem meri bevallani az igazat,hogy őt akarja. Nekem ez a véleményem! Ha az én barátom a volt exét nézegetné biztosan szakítanék vele.
2013. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Néha én is megnézem, egyszer a barátom meg is jegyezte, de csak ilyen poénkodva, hogy na, látom a volt csávódat lesed:) Ha ez folyamatos, akkor az gáz. Ilyenkor azt lesi, mit történik vele, van-e új csaja, vagyis nyomon követi az életét. Ez azt jelenti, hogy még mindig érte van oda sajnos.
2013. jan. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ja, ez az egymás fb-accountjának nézegetése beteges viszont.
2013. jan. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem beteges a másik facebookját nézni.
2013. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne beteges, legalább kiderül ha átver és nem pazaroljuk az időnket egy ilyenre.
2013. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!