Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kiírok egy kérdést azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiírok egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy szeretnék barátot miért kérdezik meg, hogy mit tudok adni a másiknak és mivel kelteném fel az érdeklődést?

Figyelt kérdés
Milyen választ várnak erre? Nem adnék kevesebbet vagy tesz meg többet a többi nő, mint akikbe beleszeretnek. Nincs gond a külsőmmel, de biztos nem tetszem mindenkinek.
2013. márc. 3. 19:37
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mintha azt kérdezném, hogy milyen lánynevek tetszenek és erre úgy kérdeznének vissza, hogy miért lányt szeretnék vagy miért szeretnék gyereket. Szóval... Agyfas.zt kapok ettől politikai műsoroknál is, hogy képtelenek egyértelmű választ adni.
2013. márc. 3. 20:49
 22/27 fospuska ***** válasza:

nem tudsz annyit akadékoskodni,hogy ne válaszoljak. akkor is megértetem veled,ha a végére agyérgörcsöt kapok. szóval:

azért kérdezik meg,mert amit tettél eddig vagy hajlandó vagy belefeccölni a párkeresésbe,lehet,hogy kevés vagy az ő tapasztalataik szerint valamit nem jól csinálsz. ezért tudni szeretnék,miben különbözöl azoktól a lányoktól,akiknek sikerült párt találni,esetleg meg szeretnének ismerni kicsit,mert ők is egyedül vannak és ha szimpatizálnak veled a leírás alapján, kapsz pár érdeklődő-tapogatózó privit. nna.

2013. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Nem én akadékoskodom. Ti nem tudtok szöveget értelmezni és egyenesen válaszolni. Eddig 2 értelmes választ kaptam. Aki engem érdekel attól nem kérdezek olyat amire nem lehet jó választ adni. Ha jókat mondok nagyképűnek titulálnak vagy úgy értelmezhető, hogy a többi nőt rossznak tartom ha összehasonlítom magam velük.
2013. márc. 3. 21:09
 24/27 A kérdező kommentje:
De úgysem abba szeretnek bele aki jobban értékelné a másikat és aki emberileg jobb.
2013. márc. 3. 21:10
 25/27 fospuska ***** válasza:

"itt meg téged mérnek fel. hogy mi lehet az oka,hogy egyedül vagy. úgy sokkal könnyebb segíteni."


ezt írtam elsőre. ha mögé tettem volna, "hogy azért kérdeznek",akkor megértetted volna?

2013. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
De a 2nek semmi köze egymáshoz. Teljesen más a 2 kérdés.
2013. márc. 3. 22:17
 27/27 anonim ***** válasza:

'hogy mit tudok adni a másiknak és mivel kelteném fel az érdeklődést?

Nincs gond a külsőmmel, de biztos nem tetszem mindenkinek.'ez a 2 dolog teljesen más


Ahogy előttem is írták , azért kérdezik , meg ,hogy felmérjenek miért nincs barátod..

2013. márc. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!