Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzi magát sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzi magát sokkal rosszabbul most hogy kapcsolatban van, mint amikor szingli volt?

Figyelt kérdés

Van egy csaj ismerősöm, mindig ilyen kis nevetős meg viccelődős volt, aztán összejött egy pasival, most meg örökké depis.

Mitől lehet ez, mi lehet rossz egy kapcsolatban amiért valaki mindig rosszkedvű? Mit ronthat el a másik?

soha nem volt még komoly kapcsolatom és kíváncsi vagyok.

Néztem a lány blogját amiről nem tud a pasi és mindig tele volt vidám idézetekkel, most meg olyanok vannak benne hogy "írnám hogy hiányzol de minek, ha úgysem érdekel"

lehet hogy nem szereti az a srác, vagy miért?

hogy lehet rájönni ha egy fiú szerelmes az emberbe és érdemes vele összejönni?

én nem tudom, mert eddig csak 3-4 fiú jött oda eddig hozzám és rögtön kérdezték hogy járunk-e de nem ismertem őket.

így én meg nem tudok.


2013. márc. 2. 16:56
 1/2 fospuska ***** válasza:
úgy látszik,csak a barátnőd szerelmes,a palija nem. egyoldalú a kapcsolat,vesztére.
2013. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:S

De akkor miért akarhatott járni vele a srác? Csak a szexért?

2013. márc. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!