Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15-17 körüli lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 körüli lányok! Ti belemennétek egy párkapcsolatba egy 24 éves sráccal?

Figyelt kérdés

A srácnak komoly szándékai vannak (hosszútávú kapcsolat, törődés, nem csak szex és eldobni), de a jelleme inkább komoly és érzékeny, sok törődést igényel, és nem talált a "korban hozzá illők" közt párt. Nem félénk, önbizalomhiányos, szellemileg visszamaradott stb, csak különböző okokból nincs párja a saját korosztályában, jobban kijön a fiatalabbakkal.


Egyből azt gondolnátok, hogy nincs bennetek semmi közös, csak szexre akar használni és esélye sem lenne?


Köszönöm ha normálisan válaszoltok.

A gyűlölködők lehetőleg kíméljenek.



2013. márc. 3. 16:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk én megértem a kérdezőt. Huszonéves vagyok, majdnem egyidős a kérdezővel, de koromnál sokkal fiatalabb testben és így, aki nem ismer azt hiheti, hogy valami 16-17 éves tini fiú vagyok, szóval érthető, ha engem folyton elutasítanak a 18-21 év körüli lányok, esélytelen vagyok a saját korosztályomnál a külső adottságaim miatt, nem tudnak hozzám vonzódni, mindneki kisfiúként kezel, elismerem. De látta, hogy bejöttem már ilyen 15 év körüli lányoknak és szerencsére nekem is bejönnek, de tény, hogy a többség sajnos nem akar járni velem, amint megtudják a koromat és ez elégég elszomorít, magányos vagyok, szeretetre vágyva és én is szeretnék már szeretni egy lányt, de nem akárkit, hanem, aki megérdemli. Az ember csak szeretne boldog lenni, ahhoz meg egy lány, társ is tartozik szerintem, az én életem unalmas egyedül, barátnő nélkül, de ha folyton elutasítják az embert, a kora vagy a kisfiús külső adottságai miatt, akkor eléggé el kenődik és hamara kiábrándul a világból
2013. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem, velem nem kell szeretkezni se, de úgyse hiszi el senki mert amint leírom a korom, mindenki általánosítani kezd.


Igen, fiatalabbnak is nézek ki, ezért az idősebbek ki vannak zárva. Pedig gondolkodtam már azon, hogy 10-20 évvel idősebb nőket keresek, mert túl komoly vagyok a saját korosztályomnak, de egyik sem vállalná fel. Volt egy 35 körüli elvált nő, akivel jól kijöttem, de ő megmondta, hogy nem merne velem kézenfogva végigmenni az utcán. Úgyhogy maradnak a fiatalabbak, akik furcsa mód sokszor értelmesebbek az idősebbeknél.

És nálam kezdeményezett már fiatalabb lány, de ő csak a szexre akart menni (ironikus nem?), úgyhogy elküldtem. De ha én kezdeményezek, már egyből mindenfélét feltételeznek. Ha érzéketlenebb lennék akkor én is biztos azt csinálnám mint a legtöbb srác, hogy a "hozzám illőket" használnám ki, de egyszerűen nem tudom őket szeretni, annyira üresek.

Most meg megismertem egy 17 éves lányt, aki hasonló hozzám, de attól tartok ő is elutasít a korom miatt, mert mondta hogy kedves vagyok, meg jól nézek ki, csak kicsit idős...


A másik oka ami sokkal jelentősebb, hogy a saját korosztályom már eléggé... romlott. Tudom, a fiatalabbak is már meredek dolgokat művelnek, de 20 körül/fölött már esélytelen normális lányt találni. Nem általánosítok, mert próbáltam már velük ismerkedni, de egyszerűen nincs meg a közös hang. Sokkal felszínesebbek, néha sokkal gyerekesebbek is mint egy értelmesebb fiatalabb. És még a 20 körüli lányok is általában már 30 körüliekkel flörtölgetnek, tervezik, hogy házasság meg szülés, és ehhez pénzes pasi kell. Tudom hogy kivétel, de 1 ismerősöm 18 évesen egy 40 éves hapihoz ment hozzá. A szülei meg semmit nem szóltak, mert pénzeli őket. Egy másik lány meg 15, és 20 éves pasija van, aki kocsival furikázza, közben meg szemezget velem. Kicsit elszomorító, hogy milyen felszínesek a lányok, ha már 15 évesen is ilyeneket csinálnak.

2013. márc. 4. 09:12
 13/16 anonim ***** válasza:
Jajjjj ez a szokásos "nem a szexre megyek" hülye naív kislányok bedőlnek ennek!De a kérdésedre válaszolva nem jönnék össze egy 24 évessel. .
2013. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Jó duma kérdező a kérdésed magyarázata, de nézzük csak részletesen.


Az nem kifogás, h érzékeny vagy, meg "tutyi-mutyi" és ezért kellenek neked fiatal lányok. Valld be nyugodtan (nem szégyen az, csak olykor kellemetlen), h te a zsenge pipihusiért rajongsz.


A kor csak egy szám, sokat nem számít. Egy 15-17 éves lány lehet agyilag még 12 is, de ugyanúgy (a mai világban már inkább) sokat tapasztalt nő is, akinek szintén nem jönnek be azok a srácok, akiket "pátyolgatni" kell. Pátyolgatni amúgy is a nőket kell, nem a férfiakat. :)


Szerintem próbálkozz 18+ os lányokkal, de inkább 20 felett. Korban jobban hozzád illenek, a szüleik sem néznek majd sanda szemekkel rád, h mit akarsz te az (esetenként egy szem) lányuktól és az utcán is jobban mutattok majd egymás mellett! Olyan nincs, h nem találsz ilyet magadnak ebben a korosztályban, csak olyan van, h nem kerested/próbálkoztál eleget!


30/F

2013. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Jó haggyuk, úgy lesz...
2013. márc. 4. 19:03
 16/16 anonim ***** válasza:

Amúgy ez vicc -.-.. "Veled már kefélni kell"

A 75%-a a 14-17 éves lányoknak már nem szűz. Szóval mindenki akar baszni, nem tudom mi ezzel a gond. Attól még nem biztos, hogy csak arra vágyik.

2013. ápr. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!