Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak vele? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Nagyon megváltozott, már nem az akit megszerettem. én hogy tudnám kicsit befolyásolni?

Figyelt kérdés

akármit mondok, teszek mostanában neki semmi nem jó, mindent megymagyaráz, ha bajom van már nem is szeretem elmondani neki mert tudom h csak magyarázkodás lenne belölle, kimentené magát, rám "kenné" az egészet.

bármit mondok egyböl férreérti, aztán még én érzem rosszul magam h ö nem ért magyarul...

nagyon szeretem fél éve vagyunk eggyütt-kicsit több mint fél éve- és mostanság nem az igazi...

már 2x határozom el h nekem ez igy nem jó és ha nem szedi össze magát akkor ennyi... és ilyenkor esik csak le neki h kellek azért, és akkor változtat. de miért van az h ezt 1-2 hetente el kell játszani mert magától elfelejti?

nem birnám nélküle, nagyon fontos nekem de kezdem unni ezeket a játékokat, és már ha elkezd valamit magyarázni autómatikusan leszarom bármi az, mert nekem nem kell h mindent meg tudjon magyarázni, ha tudja h nekem van igazam(tulnyomotöbbsében-és ezt nem eóból irom)de nem akarja beismerni akkor egy natur ölelés is elég lenne és ha azt mondja h haggyuk a témát...

szeretném visszakapni a réggi párom aki nem volt ilyen kis dilis...


2009. szept. 11. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem már nem szeret........

2009. szept. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

elvileg szeret... miután én behúzom a kéziféket ö mégis kitartó, és nem mondja azt h ok akkor ennyi...

sokszor mondja h nagyon szeret, és látom is rajta... de miért kell mindig felhozni h ha nem változtatunk akkor vége? magától nem tudná? nemtom, én is szeretem öt, nem akarnám elvesziteni, de sokszor mond valamit, és aztán nem azt csinálja, magyarul saját magát keveri veszekedésbe és azt hiszi neki van igaza...:S

2009. szept. 12. 09:45
 3/3 anonim válasza:

Jó lenne picit pontosabban milyen dolgokról is van szó,amiket megmagyaráz.

Próbálj neki segíteni a változásban és légy türelmes,ez sajnos nem megy egyiknapról a másikra.

2009. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!