Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik, hogy megszólhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy megszólhatnak az utcán, mert a barátnőm kövér?

Figyelt kérdés
Jelenleg ilyen kapcsolatban vagyok és boldog vagyok mellette és engem nem zavar a testsúlya. Ő olyan, hogy az életemet rá merném bízni és nem cserélném el egy formásabb testalkatú nőre. Ha ezért megszólnak, kinevetnek mit reagáljak?
2013. márc. 2. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem szólnának a barátnőm miatt, biztos hogy odamennék és megkérdezném, hogy mi olyan vicces. Az ilyeneket ha akarom sem bírom eltűrni, és ilyenkor leszarom hogy nem kéne ezekkel foglalkozni, főleg ha olyan hangulattalan vagyok.
2013. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha suttyófalván laksz esetleg.
2013. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 fospuska ***** válasza:
100%
semmit. csak mosolyogj rá a barátnődre,adj neki egy puszit és menjetek tovább. mondjuk én spec annyira megraknám a tagot,hogy könyörögne,inkább h.gyozzak a szájába.:)
2013. márc. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ha rám szólnának be, akkor az én párom is úgy reagálna mint a 3-as. Volt egy pasim, aki még akkor sem csinált semmit, amikor egy étteremben voltunk és egy külföldi pasicsapat folyamatosan nekem mosolygott meg integetett, meg fényképet csináltak rólam. Na ilyen nyomorék ne legyél mert egyszerre röhejes és kiábrándító.
2013. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer még a kapcsolatunk elején egy plázában,egy csapat fiú,valamit beszólt amikor elmentünk mellettük.

Igaziból nem mondtak semmit,csak valamilyen hangot adtak ki.Nem is tudom,negatív vagy pozitív volt-e.

De utána egész este az volt,hogy megakarta őket keresni,és megverni,egész estét elrontotta az eset,és ideges volt.

Amikor beszóltak,akkor is csak miattam nem ment vissza,mert elrángattam.

Szóval elrontotta az esténket :(

2013. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én beverném a képét.15/L
2013. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Én ha fiú lennék, simán behúznék neki egyet. Megvédeném a barátnőmet.

Én is kicsit duci vagyok. Duci? Na jó, 10 kg felesleg biztos van rajtam. :D 173 kg, 82 kg.

Szóval a barátomat nem zavarja, hogy husis vagyok, sőt, inkább a "kézzel fogható" lányokat szereti.

Múltkor beszólt egy 12-13 éves srác, a haverjával, hogy: "Hé, husi!" Szabi odament, és elkapta a két kissrác nyakát, és elküldte őket melegebb éghajlatra, és azt mondta, hogyha még egyszer beszólnak a barátnőjének()bucira veri mindkettő fejét. Szegények, kicsit beijedtek. :D

Mondjuk a barátom kissé kigyúrt. Nagyon. :D

Szóval, megvédett. :)

L/21

2013. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen előfordulna minden szívbaj nélkül pofán vágnám az illetőt!
2013. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szereted, és fontos a számodra akkor egyszerűen ne érdekeljen, hogy mit gondolnak az emberek. Viszont az, hogy téged nem érdekel, nem jelenti azt, hogy őt sem zavarja, úgyhogy én mindenképpen odamennék az illetőhöz és először normálisan közölném vele hogy fogja be. Szerintem ne ess neki mint egy dúvad, attól semmi sem lesz jobb, egyszerűen állítsd le, a barátnődnek pedig mondd el nagyon sokszor hogy mennyire szereted és éreztesd is vele mert egy ilyen beszólás után nyilván nagyon rosszul fogja magát érezni.
2013. ápr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
nekem is ócska dagadt dög meg büdös a pofája meg egy trehány szőrős a háta is meg az arca is lány létére meg minden nap pörköltet meg töltött paprikát eszik XD fúj egy hányadék az összes dagadtlány mert ezek nema dnak a külsejükre :'(
2016. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!