Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Rátok is igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Rátok is igaz, hogy mindig "egyforma" lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
A közeli ismerőseim jellemzően megjegyzik, hogy a nekem tetsző lányok mind egyformák. Nekem ezelőtt ez nem tűnt fel, de utólag belegondolva van benne valami. Egyforma alatt a nagyon hasonló alkat, stílus, hajszín, stb-t értik.
2013. márc. 2. 02:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos van benne valami,de nem csak így van.
2013. márc. 2. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi a sz@rt akartam írni? :)

Bocs,de fáradt vagyok,tehát:

Van benne valami,de nincs kizárólagosan így.

2013. márc. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én azt vettem észre hogy testvérek választanak mindig azonos típusú csajokat
2013. márc. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálam csak annyi közös a nekem tetsző lányokban, hogy mindegyik vékony vagy normális alkatra, meg az arc számít igazán azt vettem észre. Ettől függetlenül totál másféle csajok szoktak bejönni. De jellemre megfelelőt alig találok viszont.
2013. márc. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fiú, de azért válaszolok, mert unatkozok.


Nálam van egy bizonyos tekintet, illetve arcszerkezet, ami sokat eldönt. Nem tudom pontosan leírni, de ez jobban vonz, így általában az olyan lányok jönnek be, akik hasonlítanak erre az "ideálra".

2013. márc. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

lehetőleg még jobban hangsúlyozd ki legközelebb, hogy leszbikus vagy, mert az elején még nem volt teljesen egyértelmű

így sokkal nagyobb valószínűséggel fognak beszólni a homofób felhasználók, és mindenki boldog lesz

különben is, mindenkit annyira érdekel, hogy leszbikus vagy-e vagy nem, hogy jobb is, ha minden kérdésnél leírod

ezzel közel maximálisra növelve annak az esélyét, hogy a seggfájós homofób egyének beléd kössenek

aztán feltétlenül írj ki egy panaszkodó kérdést, hogy miért kötnek mindig beléd a csőlátású, ostoba, vallásos, szőrös hónaljú homofób személyek

2013. márc. 2. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érvényesül a zsák a foltját effektus.
2013. márc. 2. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nehari Nóri! te leszbikus vagy? Miért??? Mi a baj a kolbásszal? Nem szereted? Abból is sokféle van. Van pl. a debreceni kolbász, de van pl. frankfurti virsli is. Te mégis inkább a mustárt szereted lenyalni a tányérról, amibe a kolbászt tunkoljuk?
2013. márc. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hajszín nem állandó, de igen, van egy "sablon" ami szerint megtetszik egy lány. Gondolom mindenkinél így van.
2013. márc. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
van mindenkinek ideálja, de a kivétel erősíti a szabályt.
2013. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!