Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hiába van barátnőtök,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hiába van barátnőtök, vannak olyan csajok akik tetszenek attól még?

Figyelt kérdés
Szóval együtt jártok valakivel X ideje, de attól még vannak olyan lányok a környezetetekben, akikről azt mondjátok hogy "Azért őt is elfogadnám, meg őt is"?
2013. febr. 18. 22:56
 1/6 A kérdező kommentje:
De nem történik semmi, csaj tetszik az a másik lány. Akár több ilyen is.
2013. febr. 18. 22:57
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert van egy fiú akinek 3 évig volt egy barátnője. De szétmentek 3 hónapja. Mostanában felvette velem a kapcsolatot ez a fiú, és bevallotta hogy 5 éve tetszem már neki. De ha volt neki barátnője, akkor hogy tetszhettem neki már olyan régóta? Vagy csak hazudik?
2013. febr. 18. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha ránézek egy másik lányra, persze, megállapítom, szép e vagy sem, de ha olyan barátnőm van, akivel rendben mennek a dolgaink, eltelhet bármennyi idő, nem unnám meg és nem vágynék másra. Még ha kezdene is unalmas lenni valami, azon lennék hogy feldobjam és megbeszéljük.


24f

2013. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogyne! De a lányok is mondják, húúú de jó pasi meg lennék vele,lennék a nője stb.. Emberek vagyunk! Tévedek?
2013. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha neked kapcsolatod van egy átlaagos pasival,akkor te is megnézel egy jobbképűt..
2013. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam nézni, de semmi extra :D
2013. febr. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!