Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti ennétek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ennétek a barátnőtök hasáról játékból cukorkát vagy epret? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

és ha igen, miért igen? :D

örülnétek, ha így várna?

[link]


2013. febr. 17. 22:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
aranyos, a móka kedvéért egyszer biztos, de ha mindennap így várna, megnézném a személyijét, hogy igazat mondott-e a korával kapcsolatban :)
2013. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ettől a cukorkától mindig hányingert kapok :D
2013. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagyok ennék vagy szexéhes vagyok örülnék
2013. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát szerintem nincs az az ember (hülye) aki nem csinálná. ebbe nincs semmi pervez se rossz se semmi olyan nagy dolog :) de viszont jó dolog :)
2013. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

:DDD ez beteg :D

amúgy aranyos. persze, ennék, ha neki ez tetszik, akár rendszeresen falatoznék róla, miért ne?

2013. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nem mindennapi alkalom, csak 1-2x meglepi lenne :D
2013. febr. 17. 22:51
 7/16 anonim ***** válasza:

nekem nem jutna eszembe sohasem mert az étel és a szex nálam erősen elválik! ha szeretné akkor természetesen belemennék, de egyáltalán nem hoz lázba a dolog. amúgy ez nem cukorka hanem puffancs, nagyon retro :D

ha engem meg akarnál lepni akkor szexis angyalnak öltözz vagy manólánynak, szigorúan szárnyakkal ;)

2013. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez milyen kérdés már?


Nem fúúúj mééér ennék gusztustalaaaaaan...

2013. febr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szívesebben ennék lecsót a pocakról.
2013. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát tudok olyanról aki tequilát szürcsölt egy lány köldökéből szóval... miért ne, hozdd azt a lecsót ;)
2013. febr. 17. 23:01
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!