Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti ennétek a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti ennétek a barátnőtök hasáról játékból cukorkát vagy epret? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés

és ha igen, miért igen? :D

örülnétek, ha így várna?

[link]


2013. febr. 17. 22:46
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
95%

Én már ettem is :D

Barátnömmel elmentünk strandolni rajta bikini volt rajtam is valami uszonadrág.

és ott feküdtünk a parton amikro modnta hogy megkivánta a fagyit. én meg hoztam neki és az én adagomat ráöntöttem a hasára.

Felsikitot hogy mi a francot csinálok, én meg röhögtem hogy "hoppá kiboritottam"

és letelepedtem mellé/fölé, és lenyalogattam róla 4 gombócnyi fagylaltot :D ő Meg csak röhögött:)

Aztán bementünk úszni és mikor háton osztam akkor férleverték a kolompot mert azt hitték cápaveszély van -.-''

2013. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Már hogy a viharba ne... Akár cukrot, epret, vagy valami más kisebb gyümölcsöt. A fagyis sztori egész jó. :D De a tejszínhab se rossz dolog, és azt nem csak hasról lehet enni... :P

24/F

2013. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Cápaveszély :D :D :D



Kérdező!


Szerintem örülnék, de legfőképpen meglepődnék jelenlegi "aszkéta" - kapcsolatcimkém- miatt :D


De, az eperre szavazok!!!


(Valahol az elején említettem, hogy ez a retro cukor nem jön be :D )

2013. febr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

nem volt még olyan akivel tudtam volna beszélni ilyenről :D


jó lenne ha így várna, bár én egyszer egy tükörtojást akarok enni egy nő hasáról :P:D


te vagy amúgy a képen? küldhetnél egyet golyócskák nélkül és rá ps-elem, a tükörtojást :D

2013. febr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja és am neked hány évesen vannak ilyen vágyaid kérdező? :D
2013. febr. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem előjátéknak jó móka lehet.
2013. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!