Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én tetszenék neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én tetszenék neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem. Felfigyeltem a viselkedésére, többször ér hozzám meg órán sokszor bámul. Pár napja volt a suliban egy meccs, ahol ő is játszott. Én megnéztem őket, és egy csomószor láttam, hogy gyakran felém nézett. Velem mindig kedves meg aranyos, de nem nagyon jön oda hozzám beszélgetni. Párszor kérdezett már rólam pár dolgot, vagyis érdekelte 1-2 dolog rólam. A múltkor láttam egy szivecskét a kézfejére rajzolva, de nem volt benne monogram.. Én ennyi alapján tetszhetek neki? Ha nem, akkor minek csinálja ezeket velem?
2013. febr. 13. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges
2013. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem tetszel neki.
2013. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy bejössz neki, csak lehet, hogy félénk és azért nem megy oda hozzád. Így ez rád marad, hogy kezdeményezz.
2013. febr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de ha elhívom valahová és visszautasít? nem lesz gáz ezek után a szemébe nézni? de ha vissza is utasítana, akkor miért csinálja a fent írt dolgokat?
2013. febr. 13. 19:59
 5/5 anonim ***** válasza:

"órán sokszor bámul"

még mielőtt mindent rózsaszínben látnál, nagy eséllyel azért nézett téged, mert unta az órát.

2013. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!