Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy ennyire féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt barátommal és nagyon szeretjük egymást..Én nagyon féltékeny vagyok bár igazából tudom nincs miért mert soha nem csalna meg.. Már ha abba belegondolok hogy más lánynak köszön már attól tiszta idg leszek.. Nem akarom hogy bármilyen más lánnyal kapcsolatba kerüljön.. Mért van ez mért vagyok ilyen féltékeny?

2013. febr. 27. 11:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ezt az önbizalom növesztést tanácsolták. Kihoztam magamból a maxot, bár előtte is adtam magamra, mindig csinos, ápolt voltam. Körmös, fodrász, kozmetikus.. Tornázni is kezdtem, hogy feszesebb legyek. Hajszínt is változtattam.. Egészségesen táplálkozom, hogy szép legyen a bőröm.. Tényleg nagyon odafigyeltem.

Vásároltam magamnak klassz cuccokat. Olyasmiket, mint amilyet hordanak a "lotyók", akiket mindig megbámult a szórakozóhelyen, persze azért figyeltem rá, hogy az ízlésesség határain belül maradjak. Szerintem nagyon szexire sikerült, erre a párom elismerés helyett azt mondta, hogy "úgy nézel ki mint egy ribanc, remélem ezt nem gondoltad komolyan, hogy így fogsz öltözni!"

Sikítani tudtam volna!!! "Azokat" megbámulja, akkor is ha mellette ülök a bárban, akikre féltékeny vagyok. De én maradjak konzervatív, egyszerűen elegáns. Nem értem én ezt a logikát!!!

2013. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Attól nem leszel jobb nő, hogy kikened-kifened magad, legalábbis hosszú távon nem ;)

És akkor mi van, ha megnézte? Hűséget fogadott, nem vakságot. Nem értem én ezt, komolyan.

2013. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!