Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen ki kell akadni? Nem vagyok féltékeny a lányra, mert magamat szebbnek tartom nála, de azért mégse mindegy.

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy társasága, 5-6 éve összeszokott banda. Nincsenek tabuk náluk, ami nekem nagyon új, mert nekem 1-2 fiúbarátom van, meg 1-2 barátnőm, és annyi. És a pasim meg egy haverja puszit adnak a pasim legjobb barátnőjének(ez egy képen van). Mondjuk, nekem is vannak képek a fiúhaverjaimmal. Nem tudom, hogy ezt miért fújom fel ennyire, nem akarok beszűkülten gondolkodni. Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny? Az exem miatt sok rosszat kellett megélnem, ezért vagyok tele még mindig félelmekkel.
2013. jan. 3. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
ezen nem kell kiakadnod, hisz baráti társaságról van szó
2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha régóta barátok, nyilván összejöhettek volna ha akarják DE a barátod mégis veled van, téged szeret. Ne legyél hisztis :)
2013. jan. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Ha akarták volna, már lett volna valami. Annyir a utálom magam ilyenkor, nem akarom ilyesmikkel megkeseríteni a kapcsolatunkat, mert tényleg semmin nem veszekszünk, csak ezen az egy dolgon. Meg ilyen hasonló dolgokon. Hogy ki kire hogy nézett, mit mondott, esetleg bók volt-e vagy sem. De szintén barátok között. Paranoiás vagyok, azt hiszem. Próbálok tenni ellene, de a múlt az elég durva volt:(
2013. jan. 3. 17:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy engeszteljem ki? Mert amikor rámjön, mondok neki mindenfélét, amit eddig hősiesen tűrt, de mindenkinél elszakadhat az a bizonyos cérna:(
2013. jan. 3. 17:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, hogy voltak rossz taoasztalataid és ez berögzült. Illetve hogy tdod, hogy neki ez kellemetlen, neked is az, és nem akarod elveszíteni.. Mondd el neki amit érzel. Második voltam
2013. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)))
2013. jan. 3. 17:45
 7/7 anonim ***** válasza:

De próbáld azért visszafogni magad, hogy kevesebb feszkó legyen ilyenek miatt. Ne elfolytani akard a féltékenységet (mert azzal csak rontod magadban a helyzetet), hanem fogadd el, hogy téged szeret és azért van veled. :) próbálj megnyugodni :)

Ismét második voltam

2013. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!