Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elment a volt barátjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elment a volt barátjához, a cuccaiért. Jogosan vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés
Nem szoktam féltékenykedni, azonban mostanában rejtélyes telefonhívások veszik körül barátnőmet, amiket kitöröl. Egyszer láttam is, hogy exe küldött visszahívót, amit barátnőm a szemem láttára törölt ki. Kérdeztem, miért keres az exed? Mondta, hogy a ruhák miatt, hogy mikor megyek. Ma ment el, hozzá. Nem ebben a városban lakik a gyerek, és még a rokonaihoz is beugrik, így majd este jön csak. Jogosan vagyok féltékeny?
2013. jan. 2. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van benne valami...
2013. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés úgy kapcsolatba kezdeni, ha az egyik még zárta le a régit.
2013. jan. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ki tudja... lehet, hogy valóban az exét titkolja, de lehet, hogy pl. neked szervez valami meglepetést.

Az lett volna a legjobb, ha felajánlod, hogy elkíséred. Akkor kiderült volna, hogy mi van. De már mindegy.

2013. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny, mert annál rosszab lesz. Szerintem rég elmehetet volna az exéhez a ruháiért, de télleg van köztük valami elintézni valo,vagy szerelem. Barátnőd tudja,hogy féltékeny vagy és titkolja előled az exével kapcsolatos dolgokat. 18/F
2013. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 poet1 ***** válasza:
54%
Ugye csak viccelsz? Én két gyanús eset után már dobtam a nőm,mert az arcomba hazudott. Ha az élete része vagy, engedje,hogy legalább elkísérd. A találkák csak nőnek,az ex próbál visszatérni, a párodtól meg ilyeneket kezdhetsz hallani: Ezt vagy azt hagytam ott,még nem beszéltünk meg mindent stb. NEM! Ha vége akkor vége és kész!
2013. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hanariko ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem ez így még nem gáz, amennyiben tényleg a cuccaiért megy. Mert akkor az azt jelenti hogy elhagyja őt.

Még azt is el tudom képzelni, hogy ezek a telefon hívások nem is olyan rejtélyesek, csak azért "titkolja" előled, mert mondjuk rosszul esne neked. És lám tényleg rosszul esik. Szóval lehet hogy semmi titok nincs a dologban, csak egyszerűen nem "dicsekszik" azzal hogy "képzeld drágám, ma is fölhívott az exem, hogy mikor viszem el a cuccaimat" gondolom el akarja intézni saját maga, önállóan.


Ha huzamossabb időn keresztül megy ez, majd akkor kezdj el gyanakkodni.

De ez csak az én egyedi véleményem.

2013. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!