Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátnőtökön kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtökön kívül megnéztek/megkívántok más lányokat is? Őszintén.

Figyelt kérdés
Mi két éve vagyunk együtt,szeretjük egymást.Általában minden nap együtt vagyunk és nagyon jól érezzük magunkat együtt. Ma viszont azt mondta nekem a barátom,hogy lehet néha megkívánok másokat is,de úgyis csak veled feküdnék le.Kicsit megsértődtem,mert nem esett jól,de csak kacagott.Láttam rajta,hogy egyáltalán nem is veszi komolyan,amit mondott és puszilt tovább. Szerintetek?
2013. febr. 25. 15:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy megnéznék. Miért ne? Meg is kívánom.

De amíg kapcsolatban vagyok, addig nem kezdek ki velük.

2013. febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Barátom néha meg is jegyzi hogy jó csaj meg minden. Olyankor kicsit csúnyábban megnézem és mindig mondja, hogy de ő engem szeret stb. Ez szerintem normális, én is megnézek másokat, de attól még nem csalom meg, megnézem és ennyi.
2013. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!