Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavarna ha a barátnőtökön a kapcsolat közbe kijönne pár pattanás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 10. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű válóok, a pattanás a Sátán jele!
2012. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, meg ha kócos reggel meg beteg lenne, szomorú, terhes, narancsbőr, megereszkedik a melle, idővel műfogai lesznek, még lehet pelenkáznod is kell blabla.. De nyomi vagy! Pont ilyen xarság zavar? Akkor max egy nap után szakíts vele, lehet másnapra lesz neki! Tudod az is kapcsolat, akár egy egész élet! Neked tamagocsi való nem egy nő, vagy férfi!
2012. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de k*rva vicces
2012. aug. 10. 14:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Használj természetes szappant, semmi kencefice , semmi alkoholos lemosó stb. Rendbe teszi a bőröd !

ÉS szerintem ez nem zavarja a srácokat, ha ápolt vagy nem fog két patti közétek állni :D

2012. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a pattanás nem valami higiénes vagy akármilyen betegség,nekem is vanak,pedíg már vénember vagyok(23),ha látszik,hogy próbál küzdeni ellene,akkor nincs gond.
2012. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vénember 23 évesen ?:D:D:D
2012. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok megint,vénember a tini pattanásokhoz...
2012. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hogyne zavarna! Máglyára vele!
2012. aug. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de a barátomat nem zavarja, bár nincs sok pattim, de van hogy én nem is látom, ő meg fogja és kinyomja :-D ettől nem fog kevésbé szeretni, mind emberek vagyunk :-)
2012. aug. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
engem nem zavarna mert ez természetes
2012. aug. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!