Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! A barátnőtökön kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A barátnőtökön kívül megnéztek/megkívántok más lányokat is? Őszintén.

Figyelt kérdés
Mi két éve vagyunk együtt,szeretjük egymást.Általában minden nap együtt vagyunk és nagyon jól érezzük magunkat együtt. Ma viszont azt mondta nekem a barátom,hogy lehet néha megkívánok másokat is,de úgyis csak veled feküdnék le.Kicsit megsértődtem,mert nem esett jól,de csak kacagott.Láttam rajta,hogy egyáltalán nem is veszi komolyan,amit mondott és puszilt tovább. Szerintetek?
2013. febr. 25. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Meg. Életképtelenebbek nem mert ők örülnek hogy egyáltalán van csajuk. Akinek meg sose volt, az sose tenne ilyet még gondolatban sem mert ők meg főleg örülnének ha lenne csajuk, és nem akarnák ezzel megkockáztatni hogy elveszítsék.
2013. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Életképtelenebbek? o.o Azért elég furcsa a gondolkodásmódod.
2013. febr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
még szép, hogy megnézem, néha még fel is áll a blöki. de attól még sosem jutna eszembe megcsalni. persze eljátszok a gondolattal, de ennyi. meg aztán miért ne lehetne megnézni egy másik szép nőt? gondolom a nők is megnéznek mellettünk másik jó pasikat is.
2013. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

Meg. Miért ne tenném? Te is megnézel más pasikat a barátodon kívül nem? De. Ha mást mondasz hazudsz. Ugyanúgy ahogy mindenki megnézi a nőket/férfiakat ha van párjuk ha nincs.

A házasság is hűséget, nem pedig vakságot ír elő.

Aki akadékoskodik a "hazudsz" ellen, az nézzen mélyen magába, és próbálja meg saját magát becsapni.

2013. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de egy tanács, ne sértődj meg ezen. Pasiból van. Persze hogy néha fantáziál más nőkről is. Meg attól hogy gondol rá, még nem fog megcsalni, az én barátom is szokott másra gondolni, én csak annyit mondtam neki, hogy ezt ne közölje velem mert nem vagyok kíváncsi rá, hogy kire gondol (főleg mert megtépném azt a libát, na jó nemám:D) de ha zavar akkor te is kérd meg hogy ne beszéljen ilyenekről.
2013. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Meg. Hűséget fogadtam és nem vakságot.


Amúgy meg beszélj és végezd már úgy a unkádat hogy közben nem nézel a másikra, így akaratlagosan is felméred milyen.

2013. febr. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%
Persze hogy meg, attól hogy van valakim még férfiból vagyok. Aki ezen megsértődik az álomvilágban él.
2013. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség, hogy "pasiból van". Nő is megnéz egy jó férfitestet.


Én is megnézek mindenkit, sőt akár ki is elemzek haverokkal, de a félrelépés meg a fantáziálgatás nem az én dolgom. Valahogy agyilag nem tudok fantáziálni hogy mi lenne ha én és ő.... pucér női test látványa meg önmagában (enélkül) nem elég merevedéshez.


Vagyis, csak megnézem ki hogy néz ki, és annyi.

2013. febr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért az egy dolog, hogy valaki megnéz másokat,de ez a fantáziálás dolog... Ez nekem sok.

Én is meg szoktam nézni pasikat, de a kapcsolat elején még nem néztem meg. És fantáziálni nem szoktam senkiről. Ő meg azt mondja, hogy sose néz meg más nőket. Nem tudom igaz-e, de nekem mindegy.

Bocsi, hogy lányként válaszoltam.

2013. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A barátod őszintének tűnik, ezért mindenképp örülj az ilyen megnyilatkozásainak:) Amúgy én is megnézek lányokat, talán meg is kívánom őket, de nyílván nem feküdnék le velük, mert mást szeretek jelenleg:) 23F
2013. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!