Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Ti is szoktatok a barátnőtökön kívül más lányokkal is beszélgetni sűrűn a kapcsolat alatt?

Figyelt kérdés

Barátnőm biztos nem viselné el, ha mással is beszélgetek a kapcsoltunk alatt... :I


Szerintem ez lehet normális dolog, főleg, ha egy olyan lánnyal beszélgetek, akinek van pasija, csak még akkor ismerkedtünk meg, mikor még egyikünknek sem volt kapcsolata.


2012. márc. 23. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Már eleve az gáz, ha ez kérdés: persze, hogy szoktam. Sőt még van olyan csaj barátom, akivel kettesben be szoktam ülni borozni/teázni is...
2012. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen
2012. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze!
2012. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg kéne némulnod, amíg nem a barátnőddel vagy, nehogy hozzászólj véletlen egy másik lányhoz.
2012. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, anyám néha felhív.
2012. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem. Bár néha 2 dugás közt előfordul, ha épp nincs tele a szája.
2012. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fuh ez gáz.Akkor ne beszélgessek az eladóval a Tescoba , vagy a fagyizóssal amikor fagyizok?Ne vegyek cipőt mert akkor beszélgetni kell az eladó csajjal?Vagy nem beszélgethetek egy csoport társammal?Ez gáz.Utálom az ilyen lányokat akiknek féltékenységi rohamaik vannak állandóan.
2012. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd elég idegesítő lehet...


Az én barátomnak jópár lány barátja van. Előfordul, hogy némelyikkel beül egy kávéházba / teázóba és órákig beszélgetnek. Ennek most zavarnia kellene engem?


Nekem is vannak fiú barátaim, de a pasim sem féltékenykedik rájuk.

Valamiért úgy érzem, hogy ez így a normális.

2012. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mert az is...


Csak tudod, vannak fura felfogású emberek. :I

2012. márc. 23. 16:23
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha téged nem zavar, ha a barátnőd más pasikkal beszélget sűrűn, akkor nyugodtan...

Én a barátommal még a kapcsolatunk elején megbeszéltem, hogy vagy az lesz, hogy beszélget és találkozgat más csajokkal, de akkor én is más pasikkal, vagy semelyikünk sem! Mivel nem bírná, ha más pasikkal találkozgatnék, így azt beszéltük meg, hogy nem találkozgatunk másokkal, csak együtt,párban. Persze azzal még nincs semmi baj, ha összefut véletlenül egy régi ismerőssel és vált vele pár szót, de az már idegesítene, ha beülne vele kajálni, ahogy ez fordított esetben a barátomat is zavarná. 2 éve élünk ilyen kapcsolatban, és jól megvagyunk úgy is, hogy nincsenek ellenkező nemű szoros barátságaink. Tehát az nem gáz, ha pár szót vált egy csajjal, de ne akarjon találkozgatni velük, mikor helyette velem is tölthetné azt az időt - főleg hogy így is kevés időt tudunk egymással tölteni. 19/L

2012. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!