Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy állandóan párom határozza meg, hogy mikor ér rám/mikor találkozunk?!

Figyelt kérdés

Párom évek óta dolgozik, én most végeztem az egyetemen és munkát keresek. Folyamatosan ő szabja meg mikor jön hozzám, elmondja mikor mit csinál és nekem alkalmazkodnom kell. Azt mondja nekem semmi dolgom, ő dolgozik persze hogy így a helyes. Csakhogy egyszer sem volt olyan, hogy én szerettem volna vele lenni és össze is jött, akkor mindig akadt fontosabb programja/focizott/haverokkal lógott. Persze ezek is fontosak, de unom már hogy mindig nekem kell alkalmazkodnom. Én bármikor lemondanék egy közös programot barátnőmmel, csakhogy vele legyek ő még egy tv- műsort sem hagyna ki miattam.

Másrészt elvárja, hogy készüljek arra amikor jön, elvárja hogy olyat főzzek amit szeret (nagyon válogatós) össze kell kuporgatnom a kis pénzemet, van hogy inkább magamnak nem veszek meg valamit csakhogy neki tudjak ennivalót adni. Ez szinte természetes már szárára. Az is, hogy ő sokat dolgozik, pihenésre van szüksége, külön programokra is ezt mind tartsam tiszteletbe. Ne idegesítsem és ne veszekedjek vele ezek miatt.

Szerintetek ez normális? Mert én már lassan egy használati tárgynak érzem magam! Felém csak elvárások vannak, de az én elvárásaim sosem teljesülnek vagy csak nagyon ritkán.

Mit gondoltok?



2012. márc. 23. 01:08
 1/4 omba ***** válasza:

Használati tárgy vagy, - jól látod.

Sőt, ez még az optimista megnevezés.

2012. márc. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

költözz hozzá,akkor nem kell járkálni,meg nagy előkészületeket tenni.

az anyagi a dolgot meg ne susmákold el.

nyugodtan közöld vele a dolgot.

ez csak azért írom,mert velem is volt hasonló és természetesnek vettem,hogy kaja-pia,aztán közölte velem a bnőm,hogy hogy áll a család anyagilag,ami nekem eszembe sem jutott-férfi agy:)-uh utána rendszeres időközönként elmentem bevásárolni a családnak,meg mindig vittem ezt-azt,ha már úgyis sokszor eszem ott.

2012. márc. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem szólnék semmit,egyszerűen nem főznék.És én se érnék rá néha.Ha ezt nem tudod megcsinálni,nem fog változni semmi.Állj a sarkadra,vagy keress olyat aki megbecsül.
2012. márc. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jobban kell vele éreztetned, hogy alárendeltnek érzed magad a párkapcsolatban. Már önmagában az is, hogy úgy érzi ő társadalmilag fontosabb, mert te csak munkát keresel, te mindig ráérsz. Ha egy tv-műsor is fontosabb neki, akkor vagy nem érez már úgy irántad, mint régen, vagy az is lehet, hogy csak pasisan eltunyult, beleszokott a jóba, hogy mindig az lesz, amit ő akar.

Egy egészséges önérzetű ember ezt nem hagyja, téged is zavar, kezdetnek kevesebbet foglalkozz vele, ne hagyd, hogy minden az ő kedve szerint történjen. Ha érzi a hiányodat, akkor már biztos kezd észhez térni. Ha csak bepöccen, akkor vagy párterápia, vagy szakítás, legalábbis ez a helyzet nagyon rossz, amiben vagy.

Kívánom a legjobbakat:)

2012. márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!