Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet párkapcsolat ha csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet párkapcsolat ha csak egy héten keresztül egyszer- kétszer találkozunk csak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 19. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja de szerintem nem lesz valami tartós
2012. márc. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor ez milyen kapcsolat?
2012. márc. 19. 09:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Én távkapcsolatban éltem bnőmmel. 130 km volt a táv köztünk, csak 7végente tudtunk találkozni.

1,5 év után összeköltöztünk, 4 éve együtt vagyunk, és semmi baj nincs köztünk. 25F/22L

Szal attól mert ritkán találkoztok, simán lehet tartós kapcsolat.

2012. márc. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? hol irha h éjjel-nappal együtt kell lógni, mint az ovisok??? mi is tavkapcsolatban vagyunk, és ha adodik vmi problema az nem azert van, mert tavkapcsolat.. tökre jól megvagyunk :)
2012. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor csak idő kell hozzá.
2012. márc. 19. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
meg kell szokni, szó se róla.. nem volt könnyű, de megérte :D
2012. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Volt hogy egy hétig együtt voltunk akkor meg kezdtük megunni egymást.Ha meg csak ritkán találkozunk akkor meg minden ok. Akkor ez nem más mint csak barátság max extrákkal.
2012. márc. 19. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!